Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВОЛОНТЕР ВАЛЕРІЙ КЛЮЙКО РОЗДАВ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НА ДУБРОВИЧЧИНІ. ФОТО

27 листопада 2019 0
Депутат Берестівської сільської ради, волонтер Валерій Клюйко роздав чергову партію гуманітарної допомоги, доставлену на Дубровиччину у рамках благодійного проекту.


Про свою місію Валерій Клюйко розповів виданню "Моя Земля - Моє Полісся".

Таким чином на цей раз Громадська організація "СИЛА ВОЛІ" у співпраці із німецьким благодійним фондом "Брюкеншлаг" доставила до Дубровиччини одяг, білизну, меблі та комп'ютерне обладнання. Зокрема, майже 200 кілограмів одягу для медичного персоналу та білизни відправили до амбулаторії села Висоцьк. Понад 300 кілограмів одягу та білизни попрямувало до Дубровицької ЦРЛ. Також одяг та взуття для малозабезпечених сімей передали у Берестівську сільську раду. Чотири комп'ютери отримав Орв'яницький НВК, Дубровицькій ЗОШ №2 дісталося 10 стільців.

Нагадаємо, Громадська організація "СИЛА ВОЛІ" понад 2 роки співпрацює з німецьким благодійним фондом "Брюкеншлаг". Домоленості про співпрацю з німецькими благодійниками вдалося досягти завдяки активності депутата Берестівської сільської ради Валерія Клюйка. За цей період з Німеччини до Дубровиччини вдалося доставити вже декілька гуманітарних вантажів та істотно оновити матеріально-технічну базу навчальних закладів та закладів охорони здоров'я Дубровицького району. У спільних планах ГО "СИЛА ВОЛІ" та "Брюкеншлагу" й інші гуманітарні проекти, зокрема, обмін студентами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «СИЛА ВОЛІ» РОЗДАЛА ЧЕТВЕРТИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ НА ДУБРОВИЧЧИНІ. ФОТО
переглядів: 4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!