Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВОЛОНТЕРИ ПОДАРУВАЛИ «ЗИМОВУ КАЗКУ» ДІТЯМ

18 грудня 2017 0

Для ГО «СИЛА ВОЛІ» вже традиційними є зустрічі із вихованцями спеціалізованої школи-інтернату у Чуделі Сарненського району. Напередодні Святого Миколая та новорічних і Різдвяних свят волонтери з Дубровиці вчергове відвідали особливих дітей.

На цей раз розважали дітлахів «Святий Миколай», «Янголятко» та «Шкодниця» - такі ролі були у волонтерів: Романа Колюхова, Ані та Олі Конечних.

«Ми намагалися створити дітям свято. Але воно було б неможливим без підтримки небайдужих людей. Окрім розваг, звісно, ж ми привезли дітям і подарунки – це розвиваючі ігри. Нам дуже приємно, і ми були дуже щиро вражені несподіваною допомогою від молодих людей. Хлопці самі прийшли в наш офіс і запропонували допомогу для дітей, дізнавшись, що ми готуємо таку акцію. Вкотре пересвідчуюсь, що люди у нас дуже добрі і щедрі, хочуть робити добро. Завдяки небайдужим людям ми придбали ігри для цих дітей, а також будемо дарувати свято і іншим дітям у нашому районі, які потребують особливої уваги. Об'єднуватися заради доброї спільної мети – це завжди приємно. Тож від імені Громадської організації «СИЛА ВОЛІ» висловлюю щиру подяку кожному, хто долучився до цієї благодійної акції. Також дякуємо Дубровицькому професійному ліцею, який щоразу допомагає нам з костюмами» - прокоментував захід голова ГО «СИЛА ВОЛІ» Роман Колюхов.

ГО «СИЛА ВОЛІ» вже вчетверте відвідала особливих дітей. Кожного разу склад волонтерів змінювався, але показовим є той факт, що кожен, хто хоч раз потрапив у оточення цих дітей, хоче повертатися туди ще і ще. Тож подібні благодійні акції проводитимуться й надалі. Адміністрація закладу відзначає, що дітям не вистачає уваги, тож вони завжди раді будь-якому спілкуванню. На згадку діти подарували волонтерам виготовлені власноруч «янголятка».

переглядів: 648

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!