Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВОЛОНТЕРКА З ДУБРОВИЦІ Є ГОЛОВОЮ ДУБРОВИЦЬКОГО УКРОПУ.

12 березня 2019 0
Нашу землячку Світлану Правник, яка є волонтеркою, обрали головою Дубровицького УКРОПу.

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: БАТЬКИ ЧИ БЮДЖЕТ: ХТО ПЛАТИТИМЕ БІЛЬШЕ ЗА ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ В САДОЧКАХ?

8 березня 2019 року відбулися загальні збори Дубровицької районної організації «Українського об'єднання патріотів – УКРОП», на яких головою осередку обрали депутатку Дубровицької районної ради, волонтерку Світлану Правник. Крім того, до нового складу ради Дубровицького УКРОПу увійшли Світлана Галайдик, Валентина Подик та Людмила Коритнюк.

Новообрана очільниця подякувала однопартійцям за довіру та запевнила, що зробить усе, щоб її виправдати.

«Сьогодні нам необхідно згуртуватися, щоб налагодити ефективну взаємодію та мати можливість масштабніше та якісніше працювати задля добробуту земляків. Тож ми зробимо все, що в наших силах, щоб громада району відчувала нашу допомогу в усіх сферах суспільно-політичного життя», – зазначила пані Світлана.

На посаді голови Дубровицької районної організації «Українського об'єднання патріотів» Світлана Правник замінила Андрія Шевченка, повноваження якого нещодавно припинила Комісія партійного контролю за порушення статуту партії.

Довідка УКРОПу. Світлана Правник народилася 1964 року в селі Берестя Дубровицького району. Закінчила Дубенське медичне училище за спеціальністю «Медична сестра». З 2005 року – приватний підприємець. Є волонтером благодійної організації «Фонд Руєвит», бере активну участь у допомозі військовим та мирному населенню в зоні проведення ООС. Світлана Правник ‒ укропівка та волонтер, на рахунку якої ‒ численні поїздки до зони АТО з гуманітарною місією, а також благодійна допомога багатьом родинам ветеранів та загиблих воїнів АТО.

переглядів: 944

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!