Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВОНА ПРИСВЯТИЛА ЖИТТЯ ПРОКУРАТУРІ

30 листопада 2017 0
Сьогодні відзначають своє професійне свято працівники прокуратури. Ми поспілкувалися із жінкою, яка пропрацювала у дубровицькій прокуратурі все своє життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ПРОКУРАТУРІ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОВІЛИ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ

Більшість дубровичан робили свій внесок у розбудову міста, його розквіт і розвиток. Здається і ця, на перший погляд, проста жінка, але скільки всього за її тендітними плечима… Майже 45 років віддала служінню Батьківщині, законності та людям Чирук Галина Іванівна.

Професія прокурора не має терміну. Так і в нашої землячки за такий великий період роботи (з 1952-го по 1997-ий рік) виринають життєві спогади: робота з різними прокурорами, а їх за такий великий термін було аж п'ять, поїздки в Казахстан, Грузію, Білорусь, бо цього потребувала робота. Через її руки пройшли тисячі справ, які потрібно було впорядкувати, адже обіймала в апараті прокуратури посаду завідуючої відділом секретаріту. Життєрадісна та відповідальна, Галина Іванівна з надзвичайною наполегливістю вдень і до темного вечора, виконувала роботу.

Серед спогадів і думок добре розуміє, що не могла б упоратися з неймовірними навантаженнями, віддатися сповна улюбленій роботі, якби не любляча людина і порадник у житті Юрій Петрович. Чоловік розумів дружину з півслова, допомагав у домашньому господарстві та вихованні донечки Наталії і сина Сергія. Та й сам Юрій Петрович має за плечима 55 років трудової діяльності в споживчій кооперації.

Зараз Галина Іванівна на заслуженому відпочинку. І дивується сьогодні, пригадуючи, як встигала щодня?! Все пробігло, як один день... Переймається за сьогоднішнє і майбутнє прокуратури. І декілька раз повторює : «Все життя працювала в хорошому колективі!» Неодноразово в розповіді щирими словами згадує молодших колег: Соловей Ірину Тимофіївну і Карповця Василя Сергійовича!

Пригадала у розмові і найбільш кумедний випадок, який трапився за час служби. Повертаючись пізно з роботи останньою, як завжди, замкнула двері прокуратури. Та не встигла дійти додому, як її наздогнала машина міліції. В приміщенні прокуратури спрацювала сигналізація. Озброєні міліціонери були готові брати штурмом прокуратуру, куди проник злодій. Втім, застосовувати зброї не довелося. Виявилось, Галина Іванівна випадково зачинила в приміщенні колишнього прокурора, який на той час вже працював адвокатом.

Визнанням бездоганної роботи є нагороди: медалі, знаки, вітання, подяки і грамоти від Рівненської обласної прокуратури. Не забувають колеги, не оминають хатинку, хто буває тут проїздом.

Ця людина є прикладом для молодих прокурорів. Високі моральні якості, любов до професії, самовіддане служіння правді, висока культура у спілкуванні з колегами та пересічними громадянами – така життєва позиція притаманна Людині та легенді прокуратури.


переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!