Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВОНИ ВИТРИМАЛИ – НЕ ВИТРИМАВ БЕТОН! (+відео)

16 січня 2019 0

16 січня – Всеукраїнський день пам'яті героїв-«кіборгів», які в січні 2015-го, в найзапекліших боях воювали за Донецький аеропорт.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: НА "КІБОРГАХ" ГЛЯДАЧІ СЛІЗ НЕ СТРИМУВАЛИ

Минає чотири роки від славетної оборони Донецького аеропорту. Вшануємо героїв: вони витримали – не витримав бетон! За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.

Бої за стратегічний об'єкт точилися 242 дні, з 26 травня 2014 по 22 січня 2015 року. Українська армія та добровольці утримували оборону будівель летовища, а також контролювали навколишні села.

Війна за Донецький аеропорт почалась 26 травня 2014 року, коли проросійські терористи та чеченські бойовики захопили будівлі аеропорту тоді ще мирного Донецька.

15 січня 2015 року почалася нова фаза оборони Донецького аеропорту. Терористи перед приїздом представників місії ОБСЄ обстрілювали новий термінал аеропорту та впритул підійшли до українських позицій. Вони планували почати з нового терміналу обстрілювати міжнародну місію, щоб звинуватити в цьому українських військових.

18-21 січня 2015 року внаслідок підриву терміналу ДАП загинуло 58 захисників-«кіборгів», які відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові. 21 січня 2015 року було прийнято рішення відвести українських військовослужбовців з нового терміналу – цей об'єкт був повністю зруйнований і не придатний для оборони.

Велика шана нашим землякам-"кіборгам", які приймали активну участь у боях за Луганський аеропорт – це Дмитро Булачок та Богдан Максименко. Ці молоді, щирі, розумні хлопці пройшли найжаркіші бойові шляхи на Луганщині. Такими синами можуть гордитися батьки, а патріотами – рідна Україна.

Слід подякувати всім воїнам, які відстоюють у важких боях, захищаючи Вітчизну та наш спокій і по сьогоднішній день.
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!