Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВСІМ ЯЛИНКАМ ЯЛИНКА

03 грудня 2017 1

Світ вже готується до Нового року. Хоч до свята ще місяць, але сусідня нам Молдова вже встигла відзначитися казусом, який набув міжнародного масштабу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА МАЙДАНІ ЗЛАГОДИ ЗАПАЛАЛА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА

Як повідомляє ряд видань – в центрі молдавської столиці встановили ялинку, яка шокувала містян. Відкриття ялинки мало відбутися ще 1-го грудня, втім, цього не сталося, бо за словами організаторів ялинка «загубилася по дорозі». Коли ж дерево встановили – виявилося, що воно дуже пошкоджене і не придатне для використання у статусі головної ялинки країни. А привезли молдавани свою новорічну «красуню» з українських Карпат. Як повідомляє мерія Кишеньова – за 873 долари США. Мер столиці відхрестилася від ялинки, заявивши, що навіть не знала, що її завезли в місто. Звісно, ялинку молдаванам довелося замінити. Втім нова красуня потрапила в новий скандал, адже росла вона на території дитячого садку у середмісті молдавської столиці.

Ялинка в останні роки для українців набула й політичного контексту. У 2013-ому році розгін студентського Майдану офіційно обґрунтували необхідністю встановлення новорічної … «йолки». Тому 2014-ий ми зустрічали без головної ялинки країни і розпочався він з кривавих подій на Майдані та падінням режиму Віктора Януковича.

А у грудні 2014-ого року казусом з ялинкою відзначилася на всю Рівненщину і наша Дубровиця. Нагадаємо, тоді ялинка була неналежно закріплена і впала від пориву вітру, ледь не наробивши лиха. По тому міський голова Адам Кузьмич, після десятилітнього правління, з тріском провалив місцеві вибори 2015-го року.

Тож, можливо, передноворічний конфуз із ялинкою віщує нашим сусідам молдованам про важливі суспільно-політичні зміни в їхній країні…

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
06-12-2017 11:59:23

ГІСТЬ

та й головна ялинка краіни два рази була в аваріі і трохи пошкоджена

оцінити:

3 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!