Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВЖЕ Й ГАЗУ В РАЙОНІ НЕ БУДЕ

11 квітня 2018 0

Під час наради голови Дубровицької районної державної адміністрації із сільськими головами, серед іншого підіймалося й питання про ліквідацію Дубровицької газової дільниці.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У РАЙОНІ НЕ СТАНЕ ЩЕ ОДНОЇ УСТАНОВИ

Дубровицька дільниця буде приєднана до Костопільського управління ПАТ «Рівнегаз». Для споживачів скрапленого газу це створить серйозні незручності, адже газу у балонах в районі більше не продаватимуть.

Нагадаємо, газифікація Рівненської області розпочалася ще у далекому 1959 році, а першим містом, до якого надійшов газ по трубах був Здолбунів (Здолбунівський цементно-шиферний комбінат). У 1961 році було утворено підприємство «Рівнегаз». У 1966 році були створені експлуатаційно-виробничі контори у Дубно, Здолбунові та Сарнах. Саме Сарненська контора обслуговувала Дубровицю, а також Соснівку, Березне, Костопіль, Степань, Зарічне, Володимирець, Клесів та Рокитне – фактично, всю північну частину Рівненської області. Газ відпускали тільки у балонах, і реалізовували приблизно 500 тон щороку.

У 1967 році у Здолбунові розпочалося будівництво газопостачальної мережі, до якої під'єднали три тисячі домогосподарств.

Дубровицьке газове господарство було створено на базі дільниці «Сарнигаз» у 1972 році. Газ привозили із Луцька та Шепетівки. В кінці 80-тих років «Рівнегаз» вже реалізовувало в області по 12 000 тон скрапленого газу щорічно.

Мережу газопроводів активно почали будувати в 90-ті роки. У Сарни перший газ було пущено у 1996-му році, а до 2011 року до газотранспортної системи області було приєднано майже 260 тисяч абонентів, а протяжність газопроводу перевищила 10 тисяч кілометрів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!