Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

Я НЕ ВАШ ОПОНЕНТ, Я ВАШ ВИРОК!

19 квітня 2019 0

Відбулися дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПЕРЕЛІК ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 155 З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 21 КВІТНЯ 2019 РОКУ

Дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка відбулися перед другим туром президентських виборів 2019. Повторне голосування відбудеться 21 квітня цього року, а дебати, відповідно до закону, пройшли 19 квітня. Кандидати зустрілися на НСК "Олімпійський" о 19 годині.

Володимир Зеленський чітко і конкретно відповідав на поставлені запитання від Петра Порошенка. Чого не можна сказати про іншого. Адже, питання до Порошенка ставилися від українського народу. І замість того, щоб відповідати правдиво, нинішній президент «переводив стрілки» на те, що Зеленський не може бути головою держави та зухвально посміхався.

Чому Петро Порошенко так боїться покинути президентське крісло? Ну звісно, комфортніше бути головним і красти гроші українського народу. Чому відповідав фразами, які ширяться в мережі інтернет аби «вкусити» іншого кандидата в президенти? Чи помітили, що Порошенко повторювався, називаючи Зеленського «яскравою обгорткою»? Та попри все, Володимир Зеленський був впевненим у собі та чітким у своїх відповідях та позиціях.

Зеленський – Порошенку: «Я РЕЗУЛЬТАТ ВАШИХ ПОМИЛОК ТА ОБІЦЯНОК»

Душевним був момент, коли кандидати стали на коліна перед матерями, дітьми та дружинами загиблих воїнів. І всі бачили, що ставши на коліна, Володимир Олександрович став обличчям до людей, а Петро Олексійович в цю хвилину, повернувся спиною до аудиторії.

Щодо Зеленського: так, це не політик. Але це нова людина, котрого обрали громадяни України - це нове обличчя держави, нові можливості, нові сподівання, нове життя. Він готовий виправляти помилки тих, хто жив лише для себе, а не для людей. Так, Зеленський живе минулим (як зазначив нинішній президент) але роблячи з нього висновки та думаючи за майбутнє і творячи сьогодення. На цих дебатах він показав себе як порядна людина.

А пусті слова і діяння Петра Порошенка народ зміг побачити за ці 5 років.

Так, нам треба боронити Україну, як зазначив Петро Порошенко. А знаєте від кого? Від таких як ви, корупціонерів, її і треба боронити.

Ще одне, пан Порошенко звернув увагу, що кандидат Зеленський прибув на стадіон не на тролейбусі і не на велосипеді. Ну так звісно, це ж людина публічна і чому він має їхати на іншому транспорті, не так як інші? Це ще не показник того, що він вкрав, а от шановне владне верховенство має прибути престижно і з охороною, так це цілком нормально!?

Головні дебати країни лише дали підтвердження тому, що нинішній глава держави годував та годує український народ пустими обіцянками, які по суті є мильними бульбашками.

Стара система не наведе порядку в державі. УКРАЇНА ПОТРЕБУЄ НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА ТА НОВОЇ ВЛАДИ!переглядів: 724

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!