Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

Я – СИН УКРАЇНИ!

30 жовтня 2018 0

Кожна мати загиблого сина схиляє голову в скорботі. І кожного дня виходить на дорогу, дивиться в далечінь – виглядає свого сина: «А може повернеться»… Ще одного молодого юнака не стало на поліській землі – Олександра Котяша.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВШАНУЙМО ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

Останні жовті листочки впадуть на його могилу. Жовті, червоні, білі хризантеми ляжуть до ніг молодого воїна. Не буде уже в нього ні синів, ні дочок…Родинна ниточка знову перервана. А скільки сімей могло б бути? А в тих сім'ях знову діти і так до безкінечності. Але ворожа куля перервала рід. Десять юнаків поховала земля в Дубровицькому районі. А вони захищали свою землю, свою родину, свою Україну. Низенько вклоняються воїнам із сльозами на очах і просять у Бога:

- Господи, змилуйся над нашими дітьми! Нехай скінчиться ця війна. Ми – українці нічого нікому не винні. Ми прості люди, які втрачають своїх синів таких молодих, красивих, добрих, щирих, веселих і життєрадісних. Вони не жаліють свого життя для тебе, Україно. А ти, Україно, стаєш біднішою ще на одного юнака. А хіба на одного? Скільки їх полягло? Ніхто не знає. Якби зібрати сльози матерів та батьків, сестер та братів і всіх небайдужих людей, то земля вкрилася б цвітом по Україні.

Прикро згадувати слова пісні з дитинства «Україна і Росія нерозлучні дві сестри»… Чому так сталося? Відповіді не має. Ми – українці мужні, сміливі, віддані своїй Україні. І наступить та пора, коли скажемо: «Кінець війні».

Слава Україні! Героям Слава! Українські козаки, ще не вимерли, вони були, є, і будуть!

Листа до редакції «Моя Земля-Моє Полісся» надіслала жителька з Дубровицького району від імені батьків загинувших воїнів.

Звісно, що вся Україна в скорботі за загиблими героями-патріотами… Цей розпач не описати. Дубровиччину теж огорнула така сумна скорботна днина, яка триває роками… Сльози згорьованих матерів та дружин гучніші за будь-які слова. Сумно, що особливо молоді хлопчаки гинуть в цій несправедливій війні. Слова щирого співчуття висловлюємо всім родинам, котрі мають загиблих воїнів.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!