Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЯК У ДУБРОВИЦІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

27 серпня 2017 0

Українській незалежності вже 26 років. Однак головною цінністю і опорою держави є не її вік, а наші українці. Ми такі різні, але в цьому й наша сила. Адже всіх нас об'єднує любов до своєї країни, бажання вчитися, працювати, ростити дітей під мирним небом прекрасної країни. Всі ми, українці, хочемо бачити нашу державу сильною і бути успішними у ній!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА МАЙДАНІ ЗЛАГОДИ ПІДНЯЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ


У всіх куточках України відбулись святкові заходи. Не була винятком і наша мальовнича Дубровиця. Як і годиться, урочистості почалися з покладання квітів до пам'ятних знаків нашого міста, а далі учні міських шкіл провели патріотичний флешмоб під назвою «Діти України». Центр міста був ознаменований фотоекспозицією присвяченою загиблим воїнам АТО та безпосередньо Дню Незалежності нашої країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЕТЕРАН ПРАЦІ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПАТРІОТИЧНОМУ ВЕЛОПРОБІЗІ

Не обійшлось у цей день і без спортивних змагань. Так, у місті відбувся турнір з шашок, чемпіонат району з пляжного волейболу серед чоловіків та турнір з футболу серед ветеранів. Серед культурної програми були виставка дитячих художніх робіт, майстер-класи різних вдів прикладного мистецтва, виставка-ярмарок майстрів народної творчості, безпрограшна лотерея, виставки книжок та світлин, святковий концерт та парад дитячих візочків оформлених у патріотичну символіку. На закінчення святкового дня відбулась святкова дискотека.

Будь-яка держава потребує свідомих громадян, для яких патріотизм є особистою моральною потребою, а не даниною моді. Як правило, ця чеснота не успадковується генетично, вона формується внаслідок виховання. Патріотизм це той чинник, який об'єднує населення країни в одну націю, він є запорукою розвитку держави. Тому, бажаю всім нам бути справжніми патріотами своєї держави не лише ззовні, а й в серці, розумі, душі!
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!