Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЯКА Ж СЕСІЯ БЕЗ СКАНДАЛУ?!

22 жовтня 2018 0

19 жовтня пройшла чергова сесія міської ради, на якій було винесено на обговорення 31 питання.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: КОРУПЦІЯ ПО-ДУБРОВИЦЬКИ!

Зокрема, розглядалися: «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Буткевичу В. В. в м. Дубровиця по вул. Західна» та «Про затвердження землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Моревій Я. О. в м. Дубровиця по вул. Західна». Депутати, відповідно, проголосували і прийняли рішення. І наприкінці сесії розпочався скандал. До зали увійшли місцеві жителі в складі 6 чоловік, яким не сподобалося ставлення до них, адже вони зареєстрували свою заяву в порядок денний сесії. Один з чоловіків знімав всю ситуацію на свій телефон. Таким громадянам добре допекло, що їх не рахують за людей і не запросили до сесійної зали перед голосуванням.

На що Богдан Микульський, міський голова, відповів: «Щоб ми вас не затримували, поясню так:депутати чудово знають ваше питання. І це було їхнє рішення».

В перепалку вступили жителі міста.

«… Я працювала 35 років, і мені не безкоштовно далася ця земельна ділянка. Невже на сьогоднішній день, я маю бути настільки приниженою, щоб не запросити на розгляд питання. Невже я депутатам так не сподобалася? В мене забрали кусок землі, яка мене годує, я платила податки чесно, на лікарняний не йшла …», - заявила одна з громадянок.

Депутати відповіли, що перед цим були подібні звернення людей в кількості 93-х чоловік, які користуються землею для сільськогосподарського призначення, подали документацію і їм сьогодні, 19 жовтня, надали дозвіл на розробку містобудівної документації.

Тут знову підключилися охочі подискутувать. І одна з громадянок сказала: «Ми говоримо про земельні ділянки для Буткевича та Моревій. Чому нас не повідомили, адже ми користувалися тими ділянками, це все ухвалено було незаконно».

Відомо, що раніше ці ділянки були захоплені людьми самозахватом у 1980-х роках на "посьолку". Щодо земельних ділянок Буткевича та Моревої було прийнято рішення міської ради про виділення земельних ділянок 24 грудня 2012 року і тільки через шість років люди схаменулися, коли дізналися, що їхні землі на законодавчому рівні вже узаконені іншими громадянами.

Слід зазначити, що подібне питання із землею розглядалося під час сесії по вул. Миру, де люди теж самозахватом до 50-ти років займалися сільськогосподарською діяльністю. Тому, хочеться сказати, що люди з розумінням поставилися до вирішення даного питання і без скандалу. Адже ці землі, як відомо, передаються під ведення сільськогосподарського призначення учасникам АТО.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!