Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЯМКОВИЙ РЕМОНТ НОВОЇ ДОРОГИ

03 травня 2018 5

Восени минулого року завершився капітальний ремонт вулиці Воробинської протяжністю 500 метрів. Пройшло півроку, та вона так і не була введена в експлуатацію, адже не тільки жителі, а й міська рада визнала, що ремонт виконано дуже низької якості. А вже навесні Воробинська почала давати тріщини, сипатися та вкриватися ямами.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ЯТСОТ МЕТРІВ БРАКУ ЗА ПІВТОРА МІЛЬЙОНИ

Нагадаємо, що щодо процедури закупівлі робіт з капітального ремонту вулиці Воробинської 19.03.2018 року Сарненською місцевою прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за матеріалами, опублікованими нашою редакцією.

Окрім того депутатська фракція ПП «ВОЛЯ» у Дубровицькій міській раді звернулася із відповідним запитом аби з'ясувати, скільки коштів і на які саме вулиці було виділено міськрадою у 2017-му році. Відповідь на запит розглядалася на минулій сесії Дубровицької міської ради. Проте, надана відповідь породила ще більше запитань.

Так, зокрема, у відповіді зазначено, що у 2017 році на вулицю Воробинську було закуплено бітумної емульсії на площу 510 метрів квадратних, виконавець робіт «Рівнеекспресбуд», при цьому у графі «Вартість матеріалів» стоїть прочерк, а вартість робіт – 78 тисяч гривень. Вочевидь, мова йде про інший клаптик вулиці Воробинської, де капітальний ремонт не проводився. Чому у відповіді жодного слова про капітальний ремонт 500 метрів вулиці Воробинської за 1,5 мільйони гривень – не відомо. Можливо, тому, що вона досі не введена в експлуатацію.

Та й з цифрами виходить повна плутаниця. Ось зокрема керівник Комунальної служби міста Віктор Садовський за 2017 рік відзвітувався про 981,2 метрів квадратних бруківки та 860 метрів погонних бордюр, вартість чого склала 194,3 тис. грн.

В той же час у своєму звіті міський голова Богдан Микульський зазначив про такі роботи і послуги, надані Комунальною службою: укладено 976,2 квадратних метри бруківки, вартість робіт склала 194,3 тис. грн.. Окремо зазначено, що прокладено 1589 метрів погонних бордюр, а крім того – заасфальтовано тротуарів на площі 2361,9 квадратних метрів. Разом вартість робіт склала 714,2 тис. грн.

Фракція ПП «ВОЛЯ» провела ретельний аналіз усіх звітів та провела власний підрахунок цифр, і вони знову ж таки різняться зі звітами Віктора Садовського та Богдана Микульського. Так, зокрема, підбивши у стовпчик площу кожної відремонтованої вулиці, вийшло, що загалом було укладено 881,16 метрів квадратних бруківки на загальну суму 180,9 тис. грн.

Про те, що у сфері доріг, міська рада ніби бере цифри «зі стелі», ми вже писали. Тому повторюватися не будемо. А повертаючись до теми вулиці Воробинської, на новому асфальті якої у суботу розпочали ямковий ремонт, хотілось би додати, що поспілкувались із фахівцями у сфері автомобільних доріг, які зазначили, що ремонт вулиці Воробинської виконаний вкрай погано і навіть ямковий ремонт не врятує її від повної руйнації. Прослужить вона ще 6-12 місяців, і це найоптимістичніший прогноз. Не дивлячись на те, що фірма-підрядник давала гарантію на 3 роки. Варто також зазначити, що дана фірма має чимало замовлень у районі та області, втім, разом з тим, має й погану репутацію, адже одна із доріг, яку робили ці фахівці в минулому році, вже зруйнована на 90%.

Нагадаємо, 13 квітня Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час інспекції ремонту траси «Київ-Одеса» заявив: «Ремонт доріг залишається пріоритетом, фінансування ремонтів і будівництва доріг суттєво збільшено, тому на перший план виходить суворий контроль якості робіт… У 2018 році ми виділяємо вже майже 47 млрд грн. І тут треба ставити питання про якість. Ми зараз контролюємо якість по всій країні, перевіряємо те, що було зроблено в минулому році. І в середині травня вже буде звіт «Укравтодору» по всім ділянкам. Хочу відразу сказати: що буде зроблено халтурно – ми не будемо за це платити». Тож сподіваємось, що і нам, дубровичанам, не доведеться додатково платити вірменам за виправлення їхньої халтури на вулиці Воробинській. А то виходить дуже добрий бізнес – заробляти на своїх же помилках.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (5)
04-05-2018 12:21:12

Підприємець

не один рік сплачую податки, то розраховую і на Нормальну дорогу.!!! НЕ заплатив податок - штраф!!! , тому привик , що потрібно вчасно розрахуватися. І так міській раді не потрібно шукати підрядників на другім кінці області, коли є своє підприємство і від якого буде поповнюватися бюджет району, міста!!! Так зникають підприємства і відповідно робочі місця .

оцінити:

6 3
04-05-2018 09:01:39

zenek

Взагалі ,що робить ваш секретар міської ради ?Складається враження ,що він є в міській раді ,що його нема .Вашого мера хоть в парку можна побачити ,а секретар ,що своєю нерухомістю займається .Шось невидно щоб можлива заміна мера "рвала посторонки".Таке складається враження ,що робота секретаря для нього в тягость .Чи не так.

оцінити:

6 3
03-05-2018 19:43:21

zenek

Собі зарплати поробили ваші міські чиновники ,як у нашого Кличка ,а де віддача .Секретар міської ради в такому провінційному містечку має 15 тисяч судячи з декларації.Непогано хлопці живете .І з такими зарплатами у вас ще роги ростуть!

оцінити:

32 8
03-05-2018 19:19:26

zenek

Це та команда "Батьківщини",яка прийшла зробити Європейське місто.Щось не видно .

оцінити:

31 9
03-05-2018 19:15:32

zenek

Це так раціонально використовуються кошти платників податків .Пропуную щомісячно на ямковий ремонт вулиці Воробинської вираховувувати з грошового забезпечення мера .Треба так учити знахабнілих міських чиновників .Тоді і в країні і у вашому містечку буде порядок.

оцінити:

32 8

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!