Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЮРІЙ ДЕРЕВ’ЯНКО: СВОЄЮ БОРОТЬБОЮ МИ ВІДКРИЛИ ВІКНО МОЖЛИВОСТЕЙ

06 липня 2018 14

Для України і українців вибори – це завжди вікно можливостей, період, коли ми можемо стратегічно змінити курс країни, визначитися з власними національними пріоритетами. Втім, вже понад 25 років, практично, всю історію незалежної України, політичну «еліту» представляють одні й ті ж родини і клани. Саме тому такий великий нині попит на нові обличчя у політиці. І сьогодні, на щастя, є представники якісно нового українського політикуму, готові йти в боротьбу проти старої системи. Про свої наміри балотуватися на пост Президента України офіційно оголосив засновник Політичної партії «ВОЛЯ», а нині один із лідерів Руху Нових Сил – Юрій Дерев'янко.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФОРУМ ЛЮДЕЙ ВОЛІ РІВНЕНЩИНИ

«Друзі! Хочу подякувати усім за той шлях, який ми разом пройшли за останні 5 років. Своєю боротьбою ми відкрили нове вікно можливостей. І тому зараз чи не останній шанс зробити все те, про що ми так довго мріяли та нарешті змінити цю систему. Я не хочу втрачати ще 5 років, не хочу знову на когось сподіватись, не хочу потім знову боротися проти «кращого з гірших». Тому я прийняв для себе рішення. Я йду в президенти. Йду, щоб створити нову систему – систему неоекономіки та цифрової держави. 4 податки, економічна легалізація, постійний вплив кожного громадянина на важливі державні рішення - це те, що дозволить сучасним українцям жити в успішній державі, яка буде номером один в Європі. Я хочу, аби ми мислили категоріями Big Data, блокчейн, робототехніки, смарт-контрактів, а не категоріями корупції, олігархії, бюрократії та вічної боротьби з ними. Якщо ви згодні, ставте лайк та поширюйте цю інформацію. Будемо разом творити країну неоекономіки та цифрової держави. Готовий відповісти на всі ваші питання і пропозиції» - заявив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Юрій Дерев'янко.переглядів: 730

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (14)
05-09-2018 20:52:00

ЛЮДИНА ВОЛІ

Не виграли, а зайняли друге місце. Та й не було у "ВОЛІ" олігархічного гаманця. А й навіть якби був - місцеві вибори "зверху" в жодних партіях ніхто щедро не фінансує. Олігархи дають фінанси на президентські і парламентські кампанії. А місцеві ради - не їхній рівень інтересів. Тому "ВОЛЯ" взяла результат тільки завдяки правильному добору кандидатів.

оцінити:

5 2
05-09-2018 20:28:37

K I M

А чи не Ви у 2015 році за два місяці з другим результатом виграли місцеві вибори ???Коли інші партії мали роками напрацьоване електоральне поле але після Вас, пасли задніх.За такими політичними проектами стоять серйозні люди.Це особисто моє припущення і не більше .

оцінити:

4 1
05-09-2018 20:10:48

ЛЮДИНА ВОЛІ

K I M ??? ... Поясніть.

оцінити:

1 1
05-09-2018 18:06:34

K I M

Ви всі досить непрості люди у "Волі" .Ви ,що новий проект Ігря Коломойського ???

оцінити:

5 1
05-09-2018 17:50:00

ВИБОРЕЦЬ

Юрій Богданович все життя працював у великому бізнесі! Зі студентських років. Сфери інтересів: від фармацевтики до нерухомості. Мав три компанії: «Фарматек», «Енергокомплект», «Борисфен-Лютес». Продав свої частки в них в 2006, а в 2009 відкрив власний благодійний фонд. Подивіться на його результати в окрузі: 69.67% або 62 799 голосів. Це про щось говорить? Прокуратура тільки після "МіхоМайдану" "раптом" виявила нібито "ухилення від сплати податків", але так і не змогла нічого довести, бо Дерев'янко принципово платить всі податки - це його позиція, як чесного політика і громадянина.

оцінити:

7 1
05-09-2018 17:45:23

дістали популісти

Дерев'янко до політики все життя працював у великому бізнесі! Да там весь округ за нього проголосував! Людей питаю,кажуть тільки за нього будуть голосувать. бо єдиний чесний кандидат в депутати був і не скурвився!

оцінити:

7 1
05-09-2018 17:02:35

K I M

Ваш Юрій Дерев"янко входить ,якщо я не помиляюся в п"ятірку найбагатших депутатів Верховної Ради .Звідки у нього такі по нинішнім міркам великі статки ???Ляшко зрозуміло ,виграв три рази лотарею .Може і Дерев"янко у когось виграв .Поясьніть людям .Чекаю.

оцінити:

6 1
05-09-2018 16:28:39

ВИБОРЕЦЬ

Щось забагато коментів до статті про Гриценка. Дерев'янко, чомусь, не настільки популярний - не коментують. Хоча, на мою думку, коли була вся та історія з Саакашвілі - МіхоМайдан, "прорив", арешт... Юрій Богданович був у вирі подій, а Гриценко - ніби з боку. Ніби і "За", але не до кінця, якось на половину. Справжній боєць так не робить - або йти в атаку, або голову в пісок. В Гриценка був швидше другий варіант. Дерев'янко викликав весь вогонь на себе тоді - кримінальні справи, цькуванні і т.д., а Гриценко - ніби не при ділах, вийшов сухим із води. Ну короче... Між двох лідерів ГРИЦЕНКО-ДЕРЕВ"ЯНКО в моїх очах Дерев'янко на голову вищий.

оцінити:

5 1
14-07-2018 08:23:15

PETRO

Саме цікаво те ,що перед виборами все переписують ,реформують ,а ми з вами нічого з цього доброго не бачимо.Мало того, не поляки їдуть до нас ,а ми до них батрачити і не тільки до них ,українці ,щоб якось вижити розбрелися по всьому світу .Про економіку треба думати ,а не Конституцію переписувати ,кожний під себе.Вже від газових контрактів натішились і те ,що газ буде по 1 гривні ?Де він?Реформували медицину , відродили село .Весело зажили і судячи по економічним прогнозам ще краще заживем.

оцінити:

17 1
13-07-2018 15:51:13

PETRO

Дехто з "великих" збирається переписувати основний закон по якому живе держава і все це перед виборами .Чому в Америці перед виборами не переписують Конституцію ?Там деякі закони дотовані ще в далекому 1932 році ,які працюють. Тоді навіщо їх змінювати .Там просто не дадуть.В нас заради піару і політичних девідентів готові на все і Конституцію України переписати.Питання в іншому ,а народу від цього "веселіше" стане жити ?

оцінити:

21 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!