Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЮРІЙ ДЕРЕВ’ЯНКО: СВОЄЮ БОРОТЬБОЮ МИ ВІДКРИЛИ ВІКНО МОЖЛИВОСТЕЙ

06 липня 2018 6

Для України і українців вибори – це завжди вікно можливостей, період, коли ми можемо стратегічно змінити курс країни, визначитися з власними національними пріоритетами. Втім, вже понад 25 років, практично, всю історію незалежної України, політичну «еліту» представляють одні й ті ж родини і клани. Саме тому такий великий нині попит на нові обличчя у політиці. І сьогодні, на щастя, є представники якісно нового українського політикуму, готові йти в боротьбу проти старої системи. Про свої наміри балотуватися на пост Президента України офіційно оголосив засновник Політичної партії «ВОЛЯ», а нині один із лідерів Руху Нових Сил – Юрій Дерев'янко.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФОРУМ ЛЮДЕЙ ВОЛІ РІВНЕНЩИНИ

«Друзі! Хочу подякувати усім за той шлях, який ми разом пройшли за останні 5 років. Своєю боротьбою ми відкрили нове вікно можливостей. І тому зараз чи не останній шанс зробити все те, про що ми так довго мріяли та нарешті змінити цю систему. Я не хочу втрачати ще 5 років, не хочу знову на когось сподіватись, не хочу потім знову боротися проти «кращого з гірших». Тому я прийняв для себе рішення. Я йду в президенти. Йду, щоб створити нову систему – систему неоекономіки та цифрової держави. 4 податки, економічна легалізація, постійний вплив кожного громадянина на важливі державні рішення - це те, що дозволить сучасним українцям жити в успішній державі, яка буде номером один в Європі. Я хочу, аби ми мислили категоріями Big Data, блокчейн, робототехніки, смарт-контрактів, а не категоріями корупції, олігархії, бюрократії та вічної боротьби з ними. Якщо ви згодні, ставте лайк та поширюйте цю інформацію. Будемо разом творити країну неоекономіки та цифрової держави. Готовий відповісти на всі ваші питання і пропозиції» - заявив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Юрій Дерев'янко.переглядів: 373

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (6)
14-07-2018 08:23:15

PETRO

Саме цікаво те ,що перед виборами все переписують ,реформують ,а ми з вами нічого з цього доброго не бачимо.Мало того, не поляки їдуть до нас ,а ми до них батрачити і не тільки до них ,українці ,щоб якось вижити розбрелися по всьому світу .Про економіку треба думати ,а не Конституцію переписувати ,кожний під себе.Вже від газових контрактів натішились і те ,що газ буде по 1 гривні ?Де він?Реформували медицину , відродили село .Весело зажили і судячи по економічним прогнозам ще краще заживем.

оцінити:

10 1
13-07-2018 15:51:13

PETRO

Дехто з "великих" збирається переписувати основний закон по якому живе держава і все це перед виборами .Чому в Америці перед виборами не переписують Конституцію ?Там деякі закони дотовані ще в далекому 1932 році ,які працюють. Тоді навіщо їх змінювати .Там просто не дадуть.В нас заради піару і політичних девідентів готові на все і Конституцію України переписати.Питання в іншому ,а народу від цього "веселіше" стане жити ?

оцінити:

14 1
13-07-2018 08:35:52

PETRO

Як показує таж соціологія виборець уже стомився від тої брехні ,яку весь час перед виборами нам вкотре "втюрують" політики ."Новий прорив"-хто мішав ВАМ робити до цього чи інші проекти .Залишилось тільки відродити Єдині Енергетичні Лінії і запросити в Україну Лазаренка з Америки і тоді заживемо по новому .Залишається відкритим єдине і чи не основне питання сьогодення чи ми готові ,я маю на увазі виборець "тверезо " оцінювати все те ,що нам будуть вбивати ,нав"язувати через "ящик" і не підамося соблазну "гречки".Поки що прослідковується і одне і друге ,напревеликий жаль.Суспільставо хоче змін ,але саме ще не готове до цього.

оцінити:

16 0
12-07-2018 10:17:42

PETRO

У владі виборці хочуть бачити "нові обличчя" про це говорить соціологія ,а не "старих ,прокурених на сквозь політиків ",які через день після виборів чумусь забувають про свої обіцянки-цяцянки і сідають на газові чи інші надприбуткові схеми. І таким обличчям є ВАШ Юрій Дерев"янко в якого по крайній мірі є бажання хотя щось поміняти у державі де правлять бал оліархи та клани .Комусь цей оліархічний спрут розв"язати та розплутати треба.Всі визнають ,що нас "зжирає" корупція но ніхто нічого не робить і це не одна проблема ,яку прийдеться вирішувати щиро надіюсь новій у владі людині.

оцінити:

17 1
06-07-2018 14:22:51

K I M

По Дубровицькому району "Воля" представлена 11 депутатами районної та міських рад і має рейтинг 24-26 %.Великий плюс ВАм це наявність власного інтернет ресурсу.Великий мінус ВАм ,що "Воля" немає такої розгалуженої системи по інших районах округу та України в цілому.Так ,що дерзайте .У вас все получиться.

оцінити:

33 3
06-07-2018 13:45:41

K I M

Ваш Юрій Дерев"янко достойна людина і йому бути президентом України .

оцінити:

32 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!