Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

З НОВИМ РОКОМ! МИРУ І ЄДНОСТІ НАМ!

01 січня 2020 0
Шановні читачі, дубровичани, українці! Минулий рік був непростим, разом з тим – приніс в Україну чимало змін і заклав основу для оптимізму. Україна обрала нового президента, Уряд, парламент і змінилася сама. Ми, як нація, стали ще на рік старшими, а отже – мудрішими.


У 2019 році ми зробили те, чого ніколи не може статися в Росії – в мирний, цивілізований спосіб, шляхом демократичних виборів, повністю змінили політичну еліту країни. Нас, вільних українців, на п'ятому році війни, боїться диктаторський режим Росії, і нам заздрить їхня опозиція. Чи це не привід собою пишатися?

Рік кидав нам дуже складні виклики і часто ставив перед непростим вибором. І саме для здійснення цього непростого вибору ми часто просили мудрості у Бога. Також ми вже п'ятий рік поспіль молимося про мир в нашій країні, і саме 2019 рік дарує нам надію на остаточне припинення війни на Донбасі.

Під кінець року, 29 грудня, всю Україну переповнили сльози радості – до своїх рідних повернулися бранці з окупованих територій. Ми щиро радіємо, що прийдешнє Різдво, це велике світле родинне свято, справжні герої зустрінуть нарешті вдома. І з надією споглядаємо в 2020 рік, у якому, дуже хочеться вірити, стрілятимуть хіба що корки від шампанського.

Україна впевнено крокує європейським курсом до високих стандартів життя, ідеалів свободи, рівності і демократії. Важливі реформи, які пробуксовували у попередні роки, у 2019 отримали нове дихання і вже сьогодні ми відчуваємо їхній ефект у вигляді зміцнення гривні.

Також 2019 запамятається нам футбольними успіхами наших збірних. Національна збірна України з футболу впевнено кваліфікувалася до фінальної частини Чемпіонату Європи 2020 року, а наша «молодіжка» вперше в історії стала чемпіоном світу. Нові імена українських чемпіонів вписані в історію й з інших видів спорту: теніс, біатлон, спортивна гімнастика, бокс, боротьба, фехтування… На церемонії нагородження наших чемпіонів на Європейських іграх у Мінську, російському диктатору довелося встати під час виконання Державного Гімну України та підняття нашого національного жовто-блакитного стягу. Це справжня перемога українського духу!

Шановні читачі, дубровичани, поліщуки, українці! З багатьма надіями і сподіваннями ми переходимо у новий 2020 рік. В кожного з нас є свої заповітні мрії на наступні 12 місяців. Тож нехай вони збудуться у кожного з нас, не залежно від того, жителі ми Сходу, чи Заходу, ходимо до одного храму, чи до іншого, з дитинства розмоляємо українською, чи тільки починаємо на неї переходити у спілкуванні. Забагато факторів роблять нас різними, але ще більше нагадують нам про те, що ми - один народ, ми українці, і в єдності наша сила.


Редакція видання "Моя Земля - Моє Полісся" від щирого серця бажає кожному з нас в першу чергу миру, спокою, затишку і гармонії. Хай новий рік почнеться з чистого аркушу, на якому буде місце виключно для досягнень, перемог, нових ідей та успішних проектів. Хай здійсняться всі мрії у кожного з нас, а в добрих справах хай допомагає чарівна магія різдвяного свята! З Новим роком і Різдвом Христовим!


переглядів: 4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!