Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

З ЦЕНТРАЛЬНОГО ПАРКУ ПОЦУПИЛИ ЛАВКИ?

06 червня 2017 2

З Дубровицького центрального парку зникли три лавочки для відпочинку, які були подаровані дубровичанам громадською організацією «Дубровицький молодіжний альянс».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РЕКОРДНО ДОРОГІ МАЙДАНЧИКИ


Кому знадобилися лавочки наразі невідомо, адже в Дубровицькій міській раді на телефоний дзвінок за номером (03658) 2-05-01 (контактний телефон опублікований на офіційному сайті міськради) ніхто не піднімає слухавку.

Секретар міськвиконкому Оксана Краглевич прокоментувала, що лавочки мають бути на місці, і що де вони могли зникнути вона й гадки немає. Комунальники, які працюють в парку, теж не чули про їх зникнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА «ВЕЛИКОМУ БАЗАРІ» – ПОВНО СМІТТЯ

Цілком можливо, що лавочки стали об'єктом міжгалактичних досліджень, адже виходить потрапили до рук інопланетян, які днями відвідали наше місто на своєму надсучасному зорельоті.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
09-06-2017 10:30:10

вова

Для кого поставили відеокамери????

оцінити:

9 5
08-06-2017 10:03:51

Володимир

Цікаві речі проходять в міському парку!!! За поцуплені квіти швидко появилася інформація на сайті міської ради і в інтернеті, а за лавочки мовчок????- аж здивована мерія!!! А може й не здивована, а розширює площадку для "привабливих інвесторів"???? - бруківку "дешеву" ще не всю використали!!!!

оцінити:

12 10

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!