Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЗАЛІЗНИЧНІ СТАНЦІЇ БУДУТЬ ЗАКРИВАТИ?

16 жовтня 2018 0

В «Укрзалізниці» мають намір скоротити кількість малоефективних станцій. Проте, що думають з цього приводу, то є розбіжності в даному питанні.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ БОРГУ, ЯКІ БРАЛИ ВОНИ, А ВІДДАВАТИМЕМО МИ

«Укрзалізниця виходить з пропозицією часткового закриття об'єктів, що мають невеликий обсяг роботи – відвантажують менше 60 вагонів в місяць. На Рівненщині це – станції Антонівка, Смига, Рудня-Почаївська, Удрицьк, Дубровиця, Озеряни, Остки, Малинськ та Острог. Деякі з них в середньому відвантажують або завантажують близько 40-50 вагонів в місяць, проте є й такі, на яких ця кількість значно менша», - зазначив в. о. начальника Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці Іван Якименко.

На переконання представників залізниці, цей об'єм недостатній для раціонального використання залізничної інфраструктури. Саме тому й було прийняте рішення про обмеження роботи малоефективних станцій. Натомість підприємці-користувачі тих об'єктів, роботу яких планують припинити, звернулися з проханням до Укрзалізниці аби збільшити кількість вантажних вагонів замість закриття залізничних станцій.

Навіть біля маленьких залізничних станцій можуть розташовуватися невеликі елеватори, переробні заводи, підприємства та лісгоспи. Закриють станції – закриють і елеватори і підприємства, а це - втрата робочих місць, податків до бюджетів… Робота ускладниться, адже доведеться наймати додатковий транспорт для перевезення продукції, а це в свою чергу вплине на збільшення собівартості та зниження конкурентоспроможності підприємств.

Деякі елеватори є чи не єдиними підприємствами в районах, де працевлаштовані десятки жителів сільської місцевості. Відповідно, цим рішенням про закриття залізниць «Укрзалізниця» топить свій бізнес, адже будуть завдані збитки елеваторам, фермерам, комерційним структурам, які працюють в тих регіонах, де закриватимуть залізничні станції.

Із припиненням вантажної роботи на станціях не погоджуються як керівники окремих районів так і підприємці-користувачі. Вони стверджують – попит на перевезення є. Також слід зазначити, що вагони коштують дорого, а корупція і надалі процвітає. Люди надіються, що їх почують і не будуть закривати ці залізниці.

переглядів: 682

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!