Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЗАСЛУЖЕНА МАЙСТРИНЯ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ З ДУБРОВИЧЧИНИ ОТРИМАЛА ПРЕЗИДЕНТСЬКУ СТИПЕНДІЮ

16 січня 2019 0
Заслужена майстриня народної творчості України Ніна Рабчевська з села Крупове Дубровицького району отримуватиме державну стипендію як видатний діяч культури і мистецтва.

Указ про це підписав Президент України Володимир Зеленський - повідомляє Дубровицька районна державна адміністрація на своїй сторінці у Фейсбуці.


Ніна Рабчевська відома не тільки в Дубровицькому районі, а і далеко за його межами своїм ткацьким та творчим мистецтвом.

Майстриня зберігає традиції поліського ткацтва, з 1974 року постійний учасник районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних виставок декоративно-ужиткового мистецтва, свят, фестивалів. У її доробку - ткані рушники, серветки, народне вбрання.

Ніна Рабчевська є керівником народного аматорського фольклорного колективу «Берегиня», який уже відсвяткував свій 50-ти літній ювілей. Колектив є учасником багатьох районних, обласних та всеукраїнських фестивалів, брав участь у передачах «Сонячні кларнети», «Золоті ключі», «Клуб кіно-подорожей" та у безлічі інших державних і міжнародних проєктах.

Фолькльорний гурт брав участь в акції «Мистецтво одного села» в Києві, є учасником Міжнародного молодіжного фестивалю «Древлянські джерела», «Пісні рідного краю» тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПЕДАГОГ ВІД БОГА: ГАЛИНА ІВАНІВ ВІДСВЯТКУВАЛА 80-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

переглядів: 6K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!