Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО ЯКОСТІ РЕМОНТУ ДОРІГ У ДУБРОВИЦІ

18 липня 2017 0

Комісія з питань житлово-комунального господарства та транспорту зробила зауваження щодо якості робіт, які виконувалися по ґрунтованих дорогах міста Дубровиця у 2016 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВОРОБИНСЬКІЙ ПОВНІСТЮ ЗАМІНЯТЬ БОРДЮРИ


На останній сесії Дубровицької міської ради депутатами було розглянуто звіт про результати виконання міської Програми розвитку дорожнього руху на 2016 рік.

За інформацією міської ради ними було реалізовано декілька програм. Це – переважно ямковий ремонт, нанесення дорожніх розміток і білощебеневе покриття ґрунтових доріг міста. Програма була профінансована за рахунок міського бюджету в сумі 673,83 тис. грн.

Список реалізованих заходів:

  • а) поточний ремонт (ямковий ремонт); – Воробинська, Миру, Шевченка, Набережна, Березова, 8-е Березня; б) щебеневе покриття – Б.Шведа, Володимирська, Комунальна, Тиха, Армійська, Горинська, Перемоги та проїзд від Глиняної до Цегельної. Профінансовано 620, 3 тис. грн.;
  • нанесення дорожньої розмітки (стоп-лінія, зебра, розділова лінія) та прибирання фарби – 17,96 тис. грн.;
  • придбання дорожніх знаків з кріпленнями – 4,67 тис. грн.;
  • закуплено 5 комплектів пристроїв примусового зниження швидкості – 20,9 тис. грн.;
  • розробка проекту організації дорожнього руху центральної частини місті Дубровиця (вулиця 1000-ліття Дубровиці) – 10 тис. грн.

Загалом депутати не тільки схвалили звіт, а й внесли свої зауваження щодо якості робіт, які виконувалися комунальниками по ґрунтованих дорогах Дубровиці.

Якщо серйозно ставитися до утримання, особливо, білощебеневих доріг у місті, то необхідно значне фінансування, яке на даний час є проблемним, – додав заступник міського голови Юрій Яременко.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!