Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ – ТРЕНД, ЩО РОЗВИВАЄТЬСЯ САМИМИ ДІТЬМИ.

25 березня 2019 0

Переможці конкурсу «Мій здоровий ланч», що проходив у рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», на запрошення організаторів побували на майстер-класі зі здорового харчування. Закріпити свої знання школярі могли як практично, виготовляючи корисні та смачні страви, так і теоретично, граючи у вікторину.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: РОЗУМНИЦЯ З РІВНОГО (+ВІДЕО)

Місяць тому 218 українських школярів розробили рецепти корисних шкільних перекусів для конкурсу «Мій здоровий ланч», який проводився серед учнів навчальних закладів, що долучились до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». З усіх відео презентацій журі обрали три найкращі рецепти школярів з Рівненської, Сумської та Запорізької областей.

2 березня переможці відвідали Київ та поглибили свої знання зі здорового харчування в інтерактивній формі. Експертки Центру громадського здоров'я МОЗ України Ольга Донцова та Олеся Сак розробили вікторину, до якої долучились й інші учасники програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»: учні, вчителі і навіть батьки охоче відповідали на питання.

Здобуті знання учасники застосовували на кулінарному майстер-класі від Лілії Олійник, засновниці кафе здорового харчування «ILive». Лілія розповіла, що у немовлят добре розвинуті смакові рецептори і діти отримують максимум задоволення від споживання продуктів. Проте з віком, через вживання великої кількості спецій, солі, цукру, наші рецептори стають менш чутливими, палітра смаку втрачається і насититись стає складніше.

«Я рекомендую батькам красиво оформлювати тарілку зі стравою. Додавати зелень та овочі. Яскраві кольори пробуджують апетит у дитини. Ефективно діють і «заборони» на корисні продукти: якщо дітям сказати, що шматочки гарбуза – тільки для дорослих, то цікавість малечі візьме гору і вони скоштують продукт», – розповідає Лілія Олійник.

На майстер-класі учні готували ягідний смузі, а також салат зі свіжою зеленню, фетою, в'яленими томатами та гранатом. Такі страви школярі можуть готувати самостійно чи не щодня.

«Я сьогодні вперше скуштував смузі. Виявляється, його дуже просто робити. У нашій сім'ї за час програми з'явились нові традиції: не їсти після сьомої вечора, харчуватись відповідно до режиму дня, не вживати фастфуд. Думаю, приготування смузі теж увійде у звичку», – ділиться враженнями Роман Кондратенко, один із переможців конкурсу «Мій здоровий ланч».

***

Довідка про програму «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров'я у понад 500 школах, залучивши 17 500 дітей по всій Україні протягом трьох років. Програми Mondelēz International Foundation впроваджені цього року у 10 країнах світу.

*Healthy Schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»

Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності

переглядів: 487

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!