Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЖАРТУЄ ВСЕРЙОЗ! (+відео)

18 січня 2019 0

В Україні стартувала передвиборча кампанія.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ЗЕЛЕНСЬКОГО? (+ВІДЕО)

Володимир Зеленський народився 25 січня 1978 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Батько Володимира – Олександр Семенович – доктор технічних наук, професор. Керує кафедрою інформатики та прикладного програмного забезпечення на факультеті обліку, фінансів та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту (є структурним підрозділом Київського національного економічного університету ім В. Гетьмана). Мати – Римма Володимирівна – все життя пропрацювала інженером, зараз домогосподарка.

Володимир Зеленський одружений. За визнанням Володимира, дружина – його найкращий друг, з нею він радиться з усіх важливих питань. Олена за фахом – архітектор. В сім'ї підростають двоє дітей. Старша дочка – Олександра – школярка. Займається музикою, художньою гімнастикою. Синові Кирилу шість років.

Володимир Зеленський живе під Києвом, в селі Іванковичі, в елітному котеджному містечку "Маєток".

Ключові політичні погляди Володимир Зеленський виклав в інтерв'ю Дмитру Гордону. Так, він є прихильником досягнення миру шляхом компромісу з Росією. Ступінь цього компромісу повинні визначати громадяни України на референдумах і опитуваннях. Зеленський виступає за легалізацію капіталу зі сплатою невеликих податків. Він вважає, що в НАТО і ЄС не чекають Україну, а тому наша країна повинна зосередитися на укладенні двосторонніх договорів щодо забезпечення безпеки. Головним же гарантом безпеки країни, на його думку, буде економічне зростання нашої держави і прихід в Україну впливових іноземних інвесторів.
переглядів: 421

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!