Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЗЕМЕЛЬНІ РОБОТИ В ПАРКУ

20 жовтня 2016 10

В парку міста Дубровиця біля літнього танцмайданчику сьогодні зранку розпочались земельні роботи. Нам стало цікаво, що за працівники працюють, яку саме роботу вони виконують, для кого і з чийого дозволу. За їхніми словами, вони облаштовують місце для дитячого майданчика, який хоче установити підприємець (який саме не вказали). На питання, чи є у них дозвіл на такі роботи відповіли, що все погоджено з міською радою. Тож, бажаючи отримати більше інформації з цього питання ми звернулись за коментарем до працівників Дубровицької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕМЛЯ «РАЙАГРОХІМУ»: КОМУ І ДЛЯ ЧОГО ЇЇ ПРОДАЮТЬ?


Секретар виконавчого комітету міської ради Оксана Вікторівна Краглевич на питання щодо законності здійснюваних робіт відповіла, що не зовсім у курсі того що відбувається, оскільки лише сьогодні повернулась з тижневої відпустки. Тому вона порадила звернутись за коментарем до Юрія Аркадійовича Яременка.

З тим же питанням ми звернулись до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Адже наскільки пам'ятаємо, то на виконавчому комітеті ніяких рішень щодо цієї земельної ділянки чи встановлення на ній тимчасових споруд не приймалось. Те ж стосується і рішень на сесіях. На що Юрій Аркадійович відповів:

Це буде не тимчасова споруда, а ігровий майданчик, на якому ми в майбутньому поставимо «ігрові споруди, які заберемо з площі. Саме під це готується площадка.

Тобто цей підприємець, який ставить платні атракціони на майдані Злагоди хоче їх перенести у парк? Але ж для цього повинне бути певне узгодження чи рішення?!

Це погоджено з міським головою. Площадка буде продовженням доріжки, яку ми там завершили (мається на увазі виклали бруківкою – авт.).

А хто ж буде класти бруківку на тій площадці і за чий рахунок? І чому саме цей підприємець має там стояти можливо хтось інший захоче?

Я не коментую це. Ти бачиш це і так само я бачу це. Все що я бачу я сказав.

Паралельно до з'ясування правомірності того, що відбувається долучилася громадська організація «СИЛА ВОЛІ». Оскільки ніхто з виконавців робіт біля літнього танцмайданчику не надав дозвільних документів, ГО «СИЛА ВОЛІ» звернулась до поліції з проханням перевірити законність їх дій. Працівник поліції, який прибув на виклик, призупинив роботи і разом з представником громадської організації звернувся до міської ради за роз'ясненням.

У приймальній міської ради були присутні секретар виконкому Оксана Вікторівна Краглевич та секретар міськради Микола Миколайович Годунко. Вони пояснили, що роботи виконуються у рамках програми благоустрою міста, тому ніякого дозволу на їх проведення не потрібно. Юрист міськради Марина Миколаївна Столярець запросила представника ГО «СИЛА ВОЛІ» та поліцейського до кабінету заступника міського голови Юрія Аркадійовича Яременка для більш детального з'ясування цього питання.

Заступник міського голови розповів, що роботи погоджені з міським головою та проводяться законно приватним підприємцем, який вирішив надати благодійну допомогу місту. Представник громадської організації «СИЛА ВОЛІ» поцікавився чи буде цим підприємцем споруджуватись якась будівля на згаданій території. На що той повідомив, що жодних будівель ніхто не будуватиме, єдине що там буде – це атракціони для дітей. На запитання чи будуть вони безкоштовними Юрій Аркадійович відповів, що не знає відповіді на це і порадив звернутись до міського голови.

У процес спілкування поліції, громадського активіста та працівників міськради втручався невідомий чоловік, який представився учасником АТО та обіцяв що у разі підняття цього питання він залучить інших учасників АТО і ГО «СИЛА ВОЛІ» не стане на наступний день. На що представник громадської організації відповів, що немає жодних претензій до підприємця та міської ради, якщо роботи виконуються з дотриманням закону. Прикро, що розмова вийшла напруженою. Завдання громадської організації не перешкоджати розвитку міста, а навпаки – сприяти цьому, але в рамках закону. Тому громадські ініціативи не повинні придушуватися, якщо ми хочемо жити у цивілізованій країні. Чоловік, який представився учасником АТО, чомусь вирішив, ніби ми намагаємося спровокувати конфлікт. Саме тому хочемо наголосити, що ГО «СИЛА ВОЛІ» категорично проти будь-якого насильства, і у своїй діяльності застосовує виключно мирні та законні методи. Тому, розпалювання внутрішнього конфлікту у нашому місті було б абсолютно недоречним і нікому не потрібним.

На місце події у парку прибув міський голова Богдан Михайлович Микульський, який пояснив, що всі роботи виконуються підприємцем законно та мають на меті прокладання доріжки через парк до міського туалету. Також він сказав, що жодних будівель на цьому місця споруджено не буде, і наразі жодних атракціонів для дітей тут встановлено не буде. Час покаже, чи міський голова дотримається свого слова

Також, депутатом Дубровицької районної ради Валерієм Володимировичем Салютою було надіслано відповідний запит до міськради, на який пообіцяли надати повну та вичерпну відповідь.
переглядів: 3.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (10)
12-11-2016 15:00:44

українець

роботи продовжуються в парку - для чого ті депутати! - значить пошли по договорняках ! повиганять достроково депутатов і мера .Тож наверно якесь є архітектурне планувіавння міста - особливо в центрі - Гарний квітковий Тамари магазин і золото , а все що зараз робиться - це з боку припеку

оцінити:

1 0
11-11-2016 17:33:57

українець

хаос і в Дубровиці - бєспредел був при Кузьмичу , що напивався і горів його кабінет і продовжуються банкети при Микульському - дєвки там люблять позажигать

оцінити:

1 0
28-10-2016 12:54:07

Тамара Петрушко

Шановні читачі сайту та працівники міської ради! Звертаюся до Вас із офіційною заявою, щодо коментатора під ніком "Тома". Прошу не приписувати мені її коментарі.Якщо буде потреба то я це зроблю від власного імені та прізвища.

оцінити:

1 0
25-10-2016 21:42:03

Крот 2

Якшо припустити що все це правда хочаб на пололовину,то це ГАНЬБА и СОРОМ

оцінити:

1 0
21-10-2016 08:31:35

Тома

Шановні Дубровичани і гості міста хотіла розповісти як і за шо живе міська рада які процеси відбуваються там і саме головне що чекати Дубровичанам від такоі ради В ранці як правило усі на роботі і роблять вигляд що вболівають за долю громади та за рідне місто .Після обіду життя налажуеться Микульський іде пити в музичну школу до Бременських музикантів які до кінця життя должні МЕРУ за пластикові вікна .Однак і центральний офіс міськоі ради не відстае Пшенична з Столярчихою влаштовують регулярні пяні оргіі учасниками яких е Микола Годунко Дмитро і інші ...... Проте буде цікаво хто і за шо бухае .Столярчиха з Пшеничною пють за гроші а вірніше хабарі отримані за сприяння окремим наближеним доМЕРА новоспеченим бізнесменам типу МОЛОДІЖНО БУРШТИНОВИЙ АЛЬЯНС .Сам вельмишановний МЕР бухае в більшості випадків на халяву так положено ГРАДОНАЧАЛЬНИКУ Прте регулярно отримуе ХАБАРІ у вигляді відкатів від Столярця з Ялиною Лосіка та Колоди з Голякою .Саме цікаво що це ВСЕ бачить місцева Батьківщина .БАБОНЬКИ просніться і скажіть що помінялося впорівнянні з КУЗЬМИЧЕМ чи Ви уже забули .........Де Ваша гордість особливо це стосуеться Степанівни .Скажіть що це не ТАК .Можливо пі сок з кареру пропав базар змінився мойка десь поділася фасад у Ялини сам по собі зробився харчування діток поміннялося тротуарна плитка стала якіснішою типу СТАРЕ МІСТО ....... Порада матерям і жінкам забирайте своіх дітей чоловіків з міськоі ради бо взавтра буде уже пізно .Степанівна ВИ це чекали від нового МЕРА чи ВАМ не соромно що Ваш син ДЕНЩИК у Мікульського якого ВИ пропхали у міську Раду.... Поясніть це людям соромно......Найбільше соромно за діда БОГОВИЧА якого Мікульський КИНУВ як і ВАС ..... Саме головне що партія Батьківщина делегувала цьго блазня ХАБАРНИКА у найвищу щабель ГРОМАДИ .Що ВИ взавтра скажете людям а найбільше собі .Ми разом з ВАМИ привикли до ідола Микульського і не хочем вірити почутому але Факти говорять на превеликий ЖАЛЬ протилежне .Микульський ХАБАРНИК і це уже ДІАГНОЗ ......

оцінити:

2 0
20-10-2016 21:06:35

Сергій

Цікаво, а хіба не потрібно ніяких археологічних дозволів, адже парк - частина історичної древньої Дубровиці. Зовсім неподалік - місце древнього Дубровицькогог городища????

оцінити:

1 0
20-10-2016 13:46:33

Сергій

Сайту і ГО "СИЛА ВОЛІ" подяка. Гарну справу робите. Виходить ще не все у нас втрачено. Є надія на справедливіть. Удачі вам хлопці. І дівчатам також.

оцінити:

1 0
20-10-2016 11:35:58

Валера

Це все можна назвати ДЕРЕБАНОМ по тихому

оцінити:

1 0
20-10-2016 09:48:27

Генадій

до влади запитання - чи є дозвола на відкриття атракціонів, майданчиків? Пане Микульський Ви показуєте свою безграмотність та підставляєте підприємців , які вложують кошти. Гарну справу підприємця потрібно погоджувати - а не ЯЯЯЯ

оцінити:

1 0
20-10-2016 09:23:39

ІГОР

безпорядки в місті продовжуються

оцінити:

1 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!