Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЖІНКА БЕЗ РУК САМОТУЖКИ ВИХОВУЄ ДІТЕЙ. (+відео)

03 березня 2019 0

Віра, яка родом з Тернопільщини, народилася без рук, та незважаючи на це, вона виховує дітей, вишиває, готує і професійно займається візажем.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЖІНКА, ЯКА ПІДКОРИЛА ГІТАРУ, ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ЗБІРКУ. (+ФОТО)

Наперекір долі, щодня доводячи, що людина при бажанні здатна на все, живе Віра Омельчук з села Залісці Шумського району, що на Тернопільщині. Історія її життя просто вражає, адже жінка не лише навчилася обходитися без верхніх кінцівок, але й своїм прикладом демонструє, що ніг — цілком достатньо, щоб жити повноцінним життям.

Матір Віри — Антоніна Омельчук пригадує, що в пологовому її вмовляли відмовитися від дитини. У немовляти не лише не було плечових суглобів і рук, але й одна ніжка була значно коротшою за іншу. Втім материнське серце любило її й такою і від пропозиції лікарів жінка відмовилася, виховавши дочку людиною, яка любить життя.

Віра розповідає, що завжди була душею компанії, її ніколи не цуралися друзі і ця підтримка додавала їй впевненості в житті. Згодом вона вийшла заміж та народила двох діток. Та з чоловіком не склалося — розлучилися. Зараз діти повністю на її забезпеченні, адже їхній батько хоч і живе через хату в тому ж селі, що й пані Віра та дітьми взагалі не цікавиться.

Також жінка навчилася вишивати ногами, у її помешканні – безліч вишиття. Діти ж завжди чисті, доглянуті та нагодовані — жінка пристосувалась і вміє готувати їжу без допомоги рук. Та й це ще не все — Віра Омельчук професійно займається візажем, до неї на макіяж приходять односельчани, приїжджають клієнтки і з сусідніх сіл.

Словом, не маючи рук, вона тримається за життя міцніше, ніж будь-хто інший. Віра ловить щастя, ловить радість, ловить мрії. Бо знає, що без них життя не буде таким яскравим.

Віра Омельчук стала героїнею програми «Добрий ZIK» — далі на відео:
переглядів: 544

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!