Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЖИТЕЛІ КРУПОВОГО НАПРАВИЛИ МІСЬКРАДІ НОТУ ПРОТЕСТУ

07 червня 2021 0

Жителі села Крупове стверджують, що у них цинічно забрали землю. Селяни випадково дізналися: городи, які вони обробляли впродовж багатьох поколінь, опинилися у руках не місцевих підприємців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРИВИЦЬКА ЗОШ ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ ГРОМАДИ


Жителі села Крупове Дубровицької ТГ стверджують, що у них цинічно забрали землю. Селяни випадково дізналися: городи, які вони обробляли впродовж багатьох поколінь, опинилися у руках не місцевих підприємців.

Крупівчан обурило те, що їхні інтереси не було враховано жодним чином, а Дубровицька міська рада перед тим, як надавати дозвіл на оренду паїв, не провела громадських слухань. Також, на думку селян, не було враховано думку місцевих підприємців, які окультурили ці землі своїми силами.

Жителі села звинуватили начальника відділу земельних відносин, екології та благоустрою міськради Катерину Пшеничну в брехні та маніпуляції. Адже, напередодні остання запевнила депутатів, що конфлікт інтересів у цьому питані відсутній. Крупівчани впевнені, що своїми діями пані Пшеничка ввела депутатів в оману.

Катерина Пшенична третя зліва

Катерина Пшенична третя зліва (в оточені своїх колег).

27 травня 2021 року під час чергової сесії Дубровицької міської ради житель села Крупове Віталій Мовчун прийшов у сесійну залу, аби від імені жителів Крупового виголосити ноту протесту діям Катерини Пшеничної, яка шляхом неправдивої інформації підставляє весь депутатський корпус Дубровицької міської ради восьмого скликання. Після гарячої промови пан Віталій запросив всіх присутніх, у тому числі, і міського голову Богдана Микульського, на збори жителів села Крупове.

Віталій Мовчун під час виступу в сесійній залі

Віталій Мовчун під час виступу на ХIII сесії IX скликання.

Так, 30 травня 2021 року, жителі села Крупове зібралися у сільському клубі з наміром сказати "НІ" – рейдерським діям і дерибану крупівської землі.

На запрошення прийшли не всі, а лише: депутат Василь Бабан (член земельної комісії міськради), депутат Оксана Кондратюк і сільський староста Віктор Кузін. Міський голова Дубровиці Богдан Микульський прийти на зустріч бажання не виявив.

Обговорення тривало близько двох годин. Селяни вирішили свої вимоги закріпити на папері. Для початку, створили ініціативну групу та обрали її голову. Далі, записали це все в протокол, який буде долучений до звернення й відправлений листом у Дубровицьку міську раду.
переглядів: 2.5K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!