Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЖИТТЯ ПІСЛЯ ВІДСТАВКИ: КОЛИШНІЙ ГОЛОВА ДУБРОВИЦЬКОЇ РДА МОЖЕ СТАТИ ГОЛОВНИМ СТОМАТОЛОГОМ

14 жовтня 2019 1
Колишній голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко подався на конкурс на заміщення вакантної посади директора КП "Дубровицька районна стоматологічна поліклініка".


Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті Дубровицької районної державної адміністрації.

Відомо, що засідання конкурсної комісії відбулося 10 жовтня. Рішенням комісії, на якій головував заступник голови райдержадміністрації Павло Ващишин, колишнього голову РДА Миколу Петрушка допустили до участі у конкурсі.

Нагадаємо, Микола Петрушко очолив Дубровицьку РДА у листопаді 2016 року, змінивши на цій посаді Сергія Киркевича. До призначення у райдержадміністрацію Микола Петрушко працював директором КП "Теплосервіс". Звільнили з посади Миколу Петрушка у липні 2019 року у зв'язку із звільненням голови Рівненської обласної державної адміністрації. Каденція Миколи Петрушка у райдержадміністрації запам'яталася критичною ситуацією з опаленням у навчальних закладах міста, страйками освітян, невдоволенням працівників медичної сфери та останніми місцями Дубровицького району у соціально-економічному рейтингу Рівненської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОЄКТ "ЛІФТ": ХТО "ПІДНІМЕТЬСЯ" НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
18-10-2019 22:06:06

вікторія

оце район дожився такими призначеннями... недавно в стоматполіклініці пройшло скорочення.. працівників з великим стажем роботи скоротили і цікаво звідки взято одну штатну одиниці=ю ті за який кошт будуть утримувати???.. певно лікаря хірурга замінить???!! ..

оцінити:

9 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!