Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЗМІНИ У СКЛАДІ ДІЛЬНИЧНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ПО ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 155 З ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ.

28 березня 2019 0

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ПЕРЕЛІК ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 155 З ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ.

Додаток 1 до постанови ОВК № 19 від 22.03.2019р.

Припинити повноваження таких членів дільничних виборчих комісій:

Дільнична виборча комісія № 560248:

Сахвон Людмила Валеріївна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560251:

Дячук Іван Іванович, 1961 року народження, суб'єкт подання – Тарута Сергій Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560252:

Сидоришина Світлана Миколаївна, 1966 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560260:

Хомич Галина Олексіївна, 1964 року народження, суб'єкт подання – Дерев'янко Юрій Богданович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560285:

Адамович Наталія Володимирівна, 1986 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560293:

Діжурко Олена Адамівна, 1970 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560305:

Калюта Аліна Сергіївна, 1995 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560311:

Поляк Галина Іванівна, 1984 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560330:

Ляшкевич Тетяна Ярославівна, 1991 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560735:

Цибульська Олена Андріївна, 1989 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560736:

Тетерук Михайло Михайлович, 1994 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560737:

Кириловець Наталія Петрівна, 1996 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560739:

Карповець Надія Степанівна, 1991 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560750:

Балдич Марія Миколаївна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (внесення подання про заміну члена комісії).

Балдич Ніна Іванівна, 1987 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (внесення подання про заміну члена комісії).

Чмуневич Любов Хомівна, 1985 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560765:

Пахнюк Олена Захарівна, 1976 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560767:

Світлицька Наталія Миколаївна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560776:

Бурлак Володимир Борисович, 1964 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (внесення подання про заміну члена комісії).

Дільнична виборча комісія № 560893:

Горпініч Світлана Борисівна, 1982 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (внесення подання про заміну члена комісії).

Включити до складу дільничних виборчих комісій таких осіб:

Дільнична виборча комісія № 560248:

Адамчук Тетяна Михайлівна, 1959 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (заступник голови ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560251:

Майданюк Ірина Іванович, 1977 року народження, суб'єкт подання – Тарута Сергій Олексійович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560252:

Богдан Тетяна Миколаївна, 1967 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560260:

Ярмоліч Інна Василівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Дерев'янко Юрій Богданович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560285:

Ольховик Марія Іванівна, 1997 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560293:

Новик Марія Василівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560305:

Конкевич Раїса Іванівна, 1974 року народження, суб'єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560311:

Смаглюк Марія Степанівна, 1963 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560330:

Чернікович Ольга Павлівна, 1983 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560735:

Горіна Іванна Олегівна, 1978 року народження, суб'єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560736:

Довганич Любов Іванівна, 1969 року народження, суб'єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560737:

Кириловець Олександр Анатолійович, 1992 року народження, суб'єкт подання – Носенко Сергій Михайлович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560739:

Кузьмич Людмила Степанівна, 1990 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560750:

Балдич Марія Миколаївна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович (голова ДВК).

Пишняк Валентина Миколаївна, 1975 року народження, суб'єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна (член ДВК).

Чмуневич Любов Хомівна, 1985 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (член ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560765:

Бабійчук Лариса Василівна, 1977 року народження, суб'єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович (голова ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560767:

Колядич Настя Іванівна, 1994 року народження, суб'єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560776:

Колдунович Жанна Євгеніївна, 1966 року народження, суб'єкт подання – Новак Андрій Яремович (секретар ДВК).

Дільнична виборча комісія № 560893:

Громлюк Лариса Іванівна, 1971 року народження, суб'єкт подання – Порошенко Петро Олексійович (член ДВК).

Голова окружної комісії КОНДРАТЮК О. В.

Секретар комісії ЛЕГКА Л. О.





переглядів: 511

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!