Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКОМ

16 квітня 2018 0

11 квітня в приміщенні Дубровицького РБК відбулася творча зустріч з українським журналістом, письменником, лауреатом премії імені Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» у номінації «За літературну діяльність» (2013), нашим земляком з села Яцулі Дубровицького району.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : ОБІЙМІТЬСЯ Ж, БРАТИ МОЇ ...

Відомий своєю творчістю письменник Петро Воробей розповів слухачам про себе і закликав до підняття українського духу. Також він презентував роман «Заграва» у трьох томах, з яким став переможцем літературного конкурсу серед письменників України «Українська Революція 1917 – 1921 років» в 2017 році. В даному тритомнику подаються історичні події, які відбувалися на території нашого краю з початку ХХ століття і до наших днів.

На зустріч з митцем народного слова завітали керівники міста, односельці письменника, творча молодь, школярі та всі шанувальники літературного слова. Всім присутнім була цікава розповідь Петра Петровича про те, наскільки духовно сильними є українці, про їх незламність як нації.

Слід зазначити, що на прикладі головних героїв – простих поліщуків, читач може простежити той довгий і тернистий шлях, який пройшли у пошуках волі. По закінченню зустрічі письменник підписав всім бажаючим шанувальникам свої книжки на пам'ять. Всі залишилися задоволені зустріччю з такою талановитою особистістю.

переглядів: 318

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!