Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЗУСТРІЧАЙТЕ ВЖЕ СКОРО В ДУБРОВИЦІ

13 квітня 2018 0

17 квітня о 16: 30 год в районний будинок культури завітає Черкаський державний академічний заслужений український народний хор. Він увібрав у себе мелодику, дух і слово українського пісенного мистецтва і підняв його на найвищі вершини.

Митці народного хору пройшли яскравий та творчий шлях. Головною віссю його буття – від першого дня і по нині – є патріотизм самовіддане подвижницьке служіння обраній справі, прагнення передати в музично-пісенних і танцювальних образах неповторну красу рідної землі і її народу.

За десятки років існування репертуар хору поповнився сотнями кращих ліричних, епічних, обрядових, побутових народних пісень, а також творами сучасних українських композиторів. Кожна пісня або вокально-хореографічна композиція розповідає про історію і народну культуру України.

Щоб пересвідчитися в яскравій і творчій діяльності цього хору, замало буде написати. Потрібно просто це почути та побачити на живому виступі. Адже, найбільша нагорода для них − це щирі посмішки та гучні оплески глядачів, які потребують наполегливої роботи. Тож, не пропустіть! Вхід вільний.

переглядів: 554

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!