Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПЕТРА ПОРОШЕНКА ТА ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

24 липня 2017 0
Я, Горбачова Любов Анатоліївна, звертаюсь до Президента України Петра Порошенка та усіх депутатів Верховної Ради України з проханням допомогти визволити з СІЗО м. Старобільськ, Луганської області мого сина, офіцера Збройних Сил України Горбачова Олександра Олександровича.
Моє серце і розум відмовляються розуміти те, що бойовий офіцер, який одним з перших пішов захищати територіальну цілісність нашої неньки України опинившись в біді, став непотрібним як ЗСУ, так і своїй Державі. Як мені, матері пережити те, що мого сина за виконання ним присяги народові України тепер утримують за гратами, та ще й хочуть засудити. І за що? За виконання ним своїх військових обов'язків, за те, що разом зі своїми побратимами затримав сепаратиста-навідника, через якого могли загинути чиїсь сини, чоловіки та кохані у зоні АТО!
А тепер батько того затриманого Куницький Володимир руками слідчих та прокурорів порушує одні за одними кримінальні провадження проти мого сина. Виходить, що у нашій державі всіх, хто був у зоні АТО і протистояв сепаратизму, можна з юридичної точки зору по законам мирного часу саджати у в'язниці навіть без розслідувань? Тоді для чого Ви, шановний Президенте посилали їх туди – чи не для того, власне, аби виявляти тих самих сепаратистів і не дозволяти цій «чумі» розповсюджуватись по території нашої України?! Це війна – навіть якщо її назвати зоною проведення антитерористичної операції суть не зміниться!
15 липня 2014 року – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, мій син був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. То скажіть – невже у нашій країні злочинці отримують такі відзнаки?
Якщо ми зараз дозволимо грошам, зв'язкам та бажанню помсти місцевого олігарха Сватова Куницького В.Г. взяти верх над Законом України, то можна буде вважати, що Україна на цьому і закінчиться, а наші хлопці даремно поклали на її вівтар свободи своє життя та здоров'я!
Пане Президенте та народні депутати Верховної Ради України, не будьте сліпі та байдужі до того, що відбувається з моїм сином, адже там в АТО, на одному з бойових пунктів пропуску 29 червня 2014 року він захищав наш з Вами мирний сон. Майте повагу до військовослужбовців, адже в інакшому випадку, ця держава не вартуватиме того, аби її захищали наші сини!
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!