Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЗВІТ КП «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ»: ЗВІДКИ Ж БРАЛИСЯ ЦИФРИ?

20 квітня 2018 2

КП «Будинкоуправління» здійснює свою діяльність відповідно до Статуту та фінансового плану. Основним завданням підприємства є надання населенню якісних послуг з утримання будинків та прибудинкової території, вивезення і захоронення твердих побутових відходів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ШАХ ПРОТИ СТАСЮК - ХТО ВИНЕН В "ХОЛОДНОМУ АПОКАЛІПСИСІ"?

За два останні роки міська рада виділила немалі кошти для основних засобів КП «Будинкоуправління». Закуплена не тільки нова техніка, але допоміжні та спеціалізовані механізми.

Тож проаналізуємо звіт керуючого КП «Будинокуправління» Сергія Столярця за звітний період.

Комунальне підприємство «Будинкоуправління» забезпечує утримання 47 багатоквартирних будинків (в інших документах зазначено, що будинків 55).

У звітному періоді для поповнення основних засобів та покращення матеріально технічної бази рішеннями сесії міськради у 2017 році підприємству виділено 1 689, 6 тис. грн., в тому числі:

  • -332, 6 тис. грн. на відшкодування різниці ціни в тарифах;
  • -1 199 тис. грн. – на придбання сміттєвоза;
  • -158 тис. грн. на закупку євро контейнерів, а саме 23 контейнери для збору твердих побутових відходів, в тому числі 10 контейнерів для роздільного збирання побутових відходів, як вторинної сировини.

Щодо «поточного ремонту» за 2016 рік у звіті керуючого подано таку інформацію: встановлено 16 вхідних металевих дверей у під'їздах будинків; 3 дверей входу у підвал; 5 люків виходів на горище.

І цікаві дані про виконання робіт по житловому фонду КП «Будинкоуправління» за 2017 рік:

  • -встановлено 11 вхідних металевих дверей у під'їздах (а по даних, наведених у додатку, нараховано ж, що встановлено 13 вхідних дверей);
  • -виготовлення та встановлення дверей входу у підвал – 5 шт. (по інших даних їх встановлено 6 штук);
  • -проведено поточний ремонт м'якої покрівлі – 195 м. кв. (за іншими даними – 211 м. кв);
  • -встановлення металевого люка – 5 шт. (за даними з додатку їх є 6 шт.).

Також Сергій Васильович Столярець звітується про відремонтовані дитячі ігрові майданчики житлового фонду по вул. Артеменка, Шкільна, Воробинська та Миру. За іншими даними проведено поточний ремонт дитячих майданчиків на п'яти вулицях міста. Проведено поточний ремонт у під'їздах 5 будинків, а за іншими даними ремонт проводився у 4 під'їздах. Щодо заміни внутрішньо будинкової системи водопроводу, то утеплено 206 м/пог (за іншим даними - 283 м/пог.) та 54 м/пог внутрішньо будинкових мереж каналізації (хоча є інша інформація - 74 м/пог).

Як бачимо, є розбіжності у даних. Та й звіт складено таким чином, що пересічному мешканцю не говорить ні про що – сухі цифри. На жаль, на сайті міської ради не оприлюднено найцікавіше – додаток до звіту. Але ми його отримали у паперовому вигляді, виконали роботу когось із посадовців апарату міської ради, перевівши інформацію у електронний формат, аби донести до жителів багатоквартирних будинків інформацію по-суті – що конкретно було виконано саме в їхніх будинках. Тож, шановні дубровичани, у вас є можливість самостійно провести моніторинг роботи КП «Будинкоуправління». Для цього варто лише поглянути на те, що планували зробити у вашому будинку, і що зробили реально.

Завантажити таблицю: 6b4216a7ffbedbd9a582d0502d2d6f195ada22903ede9.docx

переглядів: 787

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
21-04-2018 08:55:50

zenek

Особисто мені не зрозуміло ,як можна роками відмивати бюджетні кошти через власний магазин ,який надежить сім"ї Столярця і нікому до цього діла не має???Ваш мер коли балатувався на виборах говорив та декларував одне потім коли вибрали поміняв різко вектор і став жити по принципу "ЗАРОБЛЯЙТЕ НО НЕ МІШАЙТЕ МЕНІ ".Судячи з декларацій ГАРНО ЖИВЕТЬСЯ ВАШИМ МІСЬКИМ ЧИНОВНИКАМ і при цьому ВОНИ не протів залізти,поживитися коштами з міського бюджету.На превеликий жаль в Україні це стає уже нормальним явищем ,коли чиновники розкрадають бюджетні кошти ,а ми дивуємся чому у нас погані автомобільні дороги,чому в зимку холодно в ВАШОМУ садочку ,якщо не помиляюся то в п"ятому.Одним словом ГАРНО ЖИВЕМО , з такими чиновниками скоро бедемо жити ще краще.

оцінити:

18 8
21-04-2018 08:19:57

zenek

Що ВИ не зрозуміли ,що за німою згодою Вашого мера Столярець ВІДМИВАЄ КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ.

оцінити:

20 10

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!