06 березня 2017
3
19 жовтня 2016 року активісти ГО «Сила волі» зафіксували в парку у центрі Дубровиці будівельні роботи. На місці не було жодної інформації про замовника чи терміни виконання робіт. Як згодом з'ясувалося, Дубровицька міська рада дозволів на забудову території парку не надавала. Це викликало у громадськості обґрунтовані підозри, що ділянку намагаються привласнити в обхід закону
Перейти до новини