19 травня 2026
0
Поки керівництво дубровицького «Міськводоканалу» готує «успішні» звіти, над підприємством нависла реальна загроза фінансового краху. Причиною стали дві судові справи, ініційовані Сарненською окружною прокуратурою. Загальна сума претензій до комунальників становить майже 1,9 мільйона гривень — це збитки за багаторічний видобуток підземних вод без спеціальних дозволів. Причому для колишніх начальників підприємства ці судові перипетії вже переросли із суто господарських у кримінальні
Перейти до новини