Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

На Дубровиччині судитимуть військовослужбовця за інтимний шантаж знайомої

12 травня 2026 0

У Дубровицькому районному суді розпочався розгляд справи стосовно 28-річного місцевого жителя, якого звинувачують у вимаганні грошей під погрозою оприлюднення інтимних фото. Учора, 11 травня, відбулося підготовче засідання, на якому фігурант був присутній за допомогою відеозв'язку із СІЗО.


За даними Головного управління Нацполіції в Рівненській області, чоловік протягом трьох місяців (грудень 2025 — лютий 2026 рр.) вимагав кошти у своєї 37-річної знайомої з Волині. Він погрожував жінці оприлюднити її фотографії інтимного характеру в мережі Інтернет.

Шантаж відбувався через месенджери. Потерпіла 12 разів перераховувала кошти, загальна сума яких становила 34 800 гривень. У поліції зазначають, що на етапі слідства обвинувачений добровільно відшкодував ці збитки.

Згідно з матеріалами Дубровицького районного суду у справі № 949/828/26, підготовче засідання проводили в режимі відеоконференції, оскільки обвинувачений перебуває під вартою у ДУ «Рівненський слідчий ізолятор».

Варто зауважити, що обвинувальний акт містить звинувачення за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 189 (вимагання в умовах воєнного стану) та ч. 5 ст. 407 (самовільне залишення частини або місця служби). Публічне обвинувачення у справі підтримує Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

За інформацією правоохоронців, чоловік уже притягувався до відповідальності за майнові злочини та має непогашену судимість. За сукупністю нинішніх звинувачень йому загрожує до 12 років позбавлення волі.


Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.





переглядів: 683


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...