Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

МІСЬКРАДА ВИМАГАЄ "ЗДАТИ" ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОМЕНТАТОРА

29 жовтня 2016 39

27 жовтня до редакції сайту POLISSYA.ORG надійшов лист №7168/206/01-2016 від Дубровицького відділення поліції. У ньому вони звертаються з проханням: «… в зв'язку із службовою необхідністю надати всю наявну інформацію на особу, яка публікується на сайті під ніком «Тома», та поширює інформацію щодо посадових осіб органів місцевого самоврядування Дубровицької міської ради».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕМЕЛЬНІ РОБОТИ В ПАРКУСправа в тім, що 21 жовтня під статтею «Земельні роботи в парку» читач(ка) під ніком «Тома» написала такий коментар:

Шановні Дубровичани і гості міста хотіла розповісти як і за шо живе міська рада які процеси відбуваються там і саме головне що чекати Дубровичанам від такоі ради В ранці як правило усі на роботі і роблять вигляд що вболівають за долю громади та за рідне місто .Після обіду життя налажуеться Микульський іде пити в музичну школу до Бременських музикантів які до кінця життя должні МЕРУ за пластикові вікна .Однак і центральний офіс міськоі ради не відстае Пшенична з Столярчихою влаштовують регулярні пяні оргіі учасниками яких е Микола Годунко Дмитро і інші ...... Проте буде цікаво хто і за шо бухае .Столярчиха з Пшеничною пють за гроші а вірніше хабарі отримані за сприяння окремим наближеним доМЕРА новоспеченим бізнесменам типу МОЛОДІЖНО БУРШТИНОВИЙ АЛЬЯНС .Сам вельмишановний МЕР бухае в більшості випадків на халяву так положено ГРАДОНАЧАЛЬНИКУ Прте регулярно отримуе ХАБАРІ у вигляді відкатів від Столярця з Ялиною Лосіка та Колоди з Голякою .Саме цікаво що це ВСЕ бачить місцева Батьківщина .БАБОНЬКИ просніться і скажіть що помінялося впорівнянні з КУЗЬМИЧЕМ чи Ви уже забули .........Де Ваша гордість особливо це стосуеться Степанівни .Скажіть що це не ТАК .Можливо пі сок з кареру пропав базар змінився мойка десь поділася фасад у Ялини сам по собі зробився харчування діток поміннялося тротуарна плитка стала якіснішою типу СТАРЕ МІСТО ....... Порада матерям і жінкам забирайте своіх дітей чоловіків з міськоі ради бо взавтра буде уже пізно .Степанівна ВИ це чекали від нового МЕРА чи ВАМ не соромно що Ваш син ДЕНЩИК у Мікульського якого ВИ пропхали у міську Раду.... Поясніть це людям соромно......Найбільше соромно за діда БОГОВИЧА якого Мікульський КИНУВ як і ВАС ..... Саме головне що партія Батьківщина делегувала цьго блазня ХАБАРНИКА у найвищу щабель ГРОМАДИ .Що ВИ взавтра скажете людям а найбільше собі .Ми разом з ВАМИ привикли до ідола Микульського і не хочем вірити почутому але Факти говорять на превеликий ЖАЛЬ протилежне .Микульський ХАБАРНИК і це уже ДІАГНОЗ...

Що стосується надання інформації, то Медіацентр «Полісся» повідомляє наступне:

 • Відповідно до ст.34 Конституції України кожному громадянинові України незалежно від його професії гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб на свій вибір. Також, частиною третьою статті 15 Конституції України встановлено, що цензура в Україні заборонена.
 • Згідно зі ст.8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
 • У відповідності до статті 24 Закону України «Про інформацію» забороняється цензура, тобто будь-яка вимога, яка спрямована, зокрема, до журналіста, засобу масової інформації, його засновника, видавця, керівника, розповсюджувача, яка передбачає узгодження інформації про її поширення або накладення заборони чи перешкоджання в будь-якій іншій формі тиражуванню або поширенню інформації. Також забороняються втручання у професійну діяльність журналістів, контроль за змістом поширюваної інформації, зокрема з метою поширення чи непоширення певної інформації, замовчування суспільно необхідної інформації, накладення заборони на висвітлення окремих тем, показ окремих осіб або поширення інформації про них, заборони критикувати суб'єкти владних повноважень, крім випадків, встановлених законом, договором між засновником (власником) і трудовим колективом, редакційним статутом. Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та/або переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику тягне за собою відповідальність згідно із законами України. Так, статтею 171 Кримінального кодексу України встановлено відповідальність за умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
 • Законом України «Про інформацію» закріплено гарантії діяльності засобів масової інформації та журналістів, оскільки професія зобов'язує журналіста першим опинятися в гущині подій, осягати глибинний зміст явищ, причини і наслідки і витлумачувати їх для загалу. Тому під час виконання професійних обов'язків журналіст має право не розкривати джерело інформації або інформацію, яка дозволяє встановити джерела інформації, крім випадків, коли його зобов'язано до цього рішенням суду на основі закону.
 • У відповідності до ст.32 Конституції України не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Разом з тим, статтею 34 Конституції України визначено, що кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

В даному випадку POLISSYA.ORG є у вільному доступі в мережі Інтернет для усіх користувачів. До повноважень редакції веб-сайту не входить виявлення та/або переслідування осіб, які залишають на ньому власні коментарі. Одночасно звертаю Вашу увагу на те, що на POLISSYA.ORG зазначено:

Всі коментарі це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб'єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту administrator@polissya.org з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження. На POLISSYA.ORG поширюється лише достовірна та попередньо перевірена інформація, а тому редакція сайту не має жодного відношення до поширення коментарів, які залишають відвідувачі веб-сайту.
 • Згідно з ч. 1 ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними. У відповідності до ст.14 Закону України «Про захист персональних даних» поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
 • Одночасно слід зауважити, що відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. З урахуванням даного положення, а також чітко визначених ст.23 Закону України «Про Національну поліцію» повноважень поліції, наголошую, що такої правової підстави, як службова необхідність, для отримання поліцією певної інформації законодавством не передбачена. Окрім того, у Вашому запиті не міститься жодної інформації про те, що така інформація збирається у чітко визначеному кримінальному провадженні чи у певній справі про адміністративне правопорушення.
 • Статтею 8 Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» (п.4 ч.1) визначено, що оперативним підрозділам для виконання завдань оперативно-розшукової діяльності за наявності передбачених статтею 6 цього Закону підстав надається право ознайомлюватися з документами та даними, що характеризують діяльність підприємств, установ та організацій, вивчати їх, з дозволу слідчого судді в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України.
 • Відповідно до частини 1 статті 9 КПК України під час кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов'язані неухильно додержуватися вимог Конституції України, цього Кодексу, міжнародних договорів, згода на які надана Верховною Радою України, вимог інших законодавчих актів.
 • Згідно зі статтею 2 КПК України, завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
 • Однак порядок реалізації повноважень (правова процедура) слідчого щодо витребування інформації від підприємств, установ та організацій визначений главою 15 КПК України і здійснюється у формі отримання тимчасового доступу до речей і документів.
 • Відповідно до частини 1 статті 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом вилучити їх (здійснити їх виїмку). При цьому частиною 2 статті 159 КПК України визначено, що тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Тому, витребовуючи у редакції певну інформацію, підрозділ поліції зобов'язаний керуватися конкретними нормами чинного законодавства і діяти у повній відповідності до вказаних законодавчих норм. Підприємство зобов'язане виконувати лише ті вимоги державного органу права, підстави та спосіб реалізації яких чітко визначені в законі. Якщо ж вимоги державного органу не обґрунтовані конкретними нормами закону або суперечать їм, у підприємства відсутні підстави виконувати такі вимоги.

Враховуючи викладене, керуючись частиною 1 статті 19 Конституції України, у редакції не виникає обов'язку виконувати Вашу вимогу щодо надання інформації, оскільки у Вашому запиті не вказано, у якому конкретно кримінальному провадженні та на якій підставі (наприклад, за ухвалою слідчого судді, суду) необхідно надати запитувану інформацію.

Водночас керівництво редакції, усвідомлюючи всю важливість функцій та завдань, які покладаються на правоохоронні органи, готове сприяти поліції під час досудового розслідування кримінальних проваджень, виявлення та розслідування інших правопорушень, однак виключно за умови, якщо правоохоронні органи будуть діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

переглядів: 23.9K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (39)
14-12-2018 11:19:52

wowah

Після нічного візиту "альпиністів" в Дубровицьку міську раду , уже другий тиждень там ніхто не бухає ,а розмовляти по телефону ,вирішувати "шкурні питання",виходять в обідню перерву у городський парк .Так ,що все пішло на пользу , в першу чергу для здоров"я і душевного спокою в сім"ях . "Альпиністи "добре постаралися і зробили для працівників Дубровицької міської ради настояще Новорічне св"ято !!!!!!

оцінити:

10 1
24-05-2018 12:10:26

wowah

Ви розганяєте ринок .Почніть наводити порядок з себе .ВИ уже ВСІХ ДОСТАЛИ і малий і великий бізнес .Дайте людям трохи пожити не на словах ,а наділі в ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МІСТІ ,як спочатку презентували члени Батьківщини з мером ДУБРОВИЦЮ .Чи ВИ уже забули .

оцінити:

63 3
18-05-2018 12:47:01

K I M

Це так розважаються ВАШІ МІСЬКІ ЧИНОВНИКИ ?В них нема часу та і великого бажання думати про збалансованість бюджету і насущні проблеми вашого містечка.Вони відпочивають та насолоджуються життям .Їм випала лотарея то чому не веселитися.У мера зарплата 17 тисяч гривень, в секретаря міської ради 15 тисяч гривень то можна і "РВАТИ ГАРМОШКУ " кожен день .Питання в іншому, наскільки вистачить терпіння у людей .Бізнес "поставили на коліна ",роздали зупинки Сарненським,хай хлопці торгують ,що у ВАС своїх людей нема ?Бізнес "завалили" ДРАКОНІВСЬКИМИ ПОДАТКАМИ ,загнали людей в суди ,а самі рвуть гармошку ,знімають стрес.

оцінити:

80 6
07-12-2016 00:06:45

Hooligan

Якщо заступник начальника поліції настільки безграмотний та дозволяє собі такі листи, виникає питання: А начальник поліції в курсі таких листів від свого імені. За "лікбез" заступнику поліції - респект. Якщо наші виші не можуть впоратись з випуском належним чином підготовлених кадрів, хай це публічно роблять журналісти. Адже боротися з такою бездарною та старою системою - це сміливі люди.

оцінити:

169 12
11-11-2016 17:36:17

україна

зажигав кузьмич - чуть не спалив міську раду , а тепер дєвки микульського, а хто багато чує і бачить сидить біля пандуса

оцінити:

169 6
10-11-2016 21:17:29

Михайло

Шановний пане юрію ... як мені здається ми. своїми дописами давно відійшли від теми форуму. але як би там не було , відповім і вам .
По перше , чи я помиляюсь , чи можливо й ні , але мені здається ,що я з вами корови не пас , і на "ти " ми не переходили. А що до відкритого діалогу ... Будь ласка ,ось мою електронна пошта Schef000@yandex.ua - пишить , або пропонуйте методи зустрічи ,будем воювати -разом.
А щодо "вискочок" - це необраза ,а діагноз.

оцінити:

92 71
10-11-2016 17:57:28

Юра Михайлу

читаю і сміюся...значить таки правильно Марія сумнівалася у твоїй адекватності раз тобі то вже казали....задумайся....а самому слабо вступить у відкритий діалог сказати прямо хто тут людей вискочками обзиває?

оцінити:

149 11
10-11-2016 16:53:15

Михайло

шановний пане кроте ., на ваш коментар мені залишається ,відповісти слідуючими словами, не поступайте будь-ласка так як говориться у прислів'ї ...і сам не гам, і другому не дам ... а щодо ваших ображань особистості , то за це можна понести покарання , передбачане Українським законодавством ..свого часу,я за слово" неадекватний " з одного посадовця отримав через суд 2000 гривень моральної компенсації. Хотілося б почути ваші образи микульському в відкритому діалозі , а тако ж побачити його реакцію , та реакцію правоохороних органів . Думаю , вкрайньому випадку ,ви , обійшлися б не меншою сумою штрафу . Але про ,що я говорю , вам мабуть слабо піти у відкритий діалог, а от під ніком , так це да , скільки завгодно.

оцінити:

9 148
10-11-2016 12:51:39

Крот-Михайлу

Я впевнений в своїй оцінці діючому Меру, і іншого більше відповідного, стислого,об'єктивного слова як "Мудак" підібрати не зможу.
Можливо в житі пан Микульский гарний сім'янин, господар, душа компанії.... Але як керівник Він " Мудак". Вибачте. Особисто себе на місті Мера не бачу, Дякую за підтримку!

оцінити:

155 7
09-11-2016 15:09:38

Михайло

Шановна пані Марія , якщо читати ваші дописи ,то виходить що це ви неадекватна людина ( вибачте що копіюю ваші ж слова.) , так як ви звинувачуєте сьогоднішньго мера , приплітаючи йому заслуги янека. Щоб завершити цю беззмістовну дискусію , давайте поступимо , слідуючим чином ... дочекаємось закінчення повноважень сьогоднішньої каденції міськради ( циплят по осені рахують ) а тоді зробим висновки.
Шановний пане Кроте , і з вашого допису прослідковується нанесення незаслужених образ , іншим громадянам , а не з мого ..
Одна мудра людина сказала ,- " коли хорчеш щось змінити , починай з себе "... Так от і вам даю пораду , дочекайтесь закінченя сьогоднішньої каденції міської ради , висувайте свою кандидатуру на мера , назветесь мені , і я обіцяю що на всіх форумах буду вас підтримуватии, і ми всі тоді побачимо чого ви варті....

оцінити:

70 86

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!