Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

МІСЬКРАДА ВИМАГАЄ «ЗДАТИ» ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОМЕНТАТОРА

29 жовтня 2016 39

27 жовтня до редакції сайту POLISSYA.ORG надійшов лист №7168/206/01-2016 від Дубровицького відділення поліції. У ньому вони звертаються з проханням: «… в зв'язку із службовою необхідністю надати всю наявну інформацію на особу, яка публікується на сайті під ніком «Тома», та поширює інформацію щодо посадових осіб органів місцевого самоврядування Дубровицької міської ради».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕМЕЛЬНІ РОБОТИ В ПАРКУ


Справа в тім, що 21 жовтня під статтею «Земельні роботи в парку» читач(ка) під ніком «Тома» написала такий коментар:

Шановні Дубровичани і гості міста хотіла розповісти як і за шо живе міська рада які процеси відбуваються там і саме головне що чекати Дубровичанам від такоі ради В ранці як правило усі на роботі і роблять вигляд що вболівають за долю громади та за рідне місто .Після обіду життя налажуеться Микульський іде пити в музичну школу до Бременських музикантів які до кінця життя должні МЕРУ за пластикові вікна .Однак і центральний офіс міськоі ради не відстае Пшенична з Столярчихою влаштовують регулярні пяні оргіі учасниками яких е Микола Годунко Дмитро і інші ...... Проте буде цікаво хто і за шо бухае .Столярчиха з Пшеничною пють за гроші а вірніше хабарі отримані за сприяння окремим наближеним доМЕРА новоспеченим бізнесменам типу МОЛОДІЖНО БУРШТИНОВИЙ АЛЬЯНС .Сам вельмишановний МЕР бухае в більшості випадків на халяву так положено ГРАДОНАЧАЛЬНИКУ Прте регулярно отримуе ХАБАРІ у вигляді відкатів від Столярця з Ялиною Лосіка та Колоди з Голякою .Саме цікаво що це ВСЕ бачить місцева Батьківщина .БАБОНЬКИ просніться і скажіть що помінялося впорівнянні з КУЗЬМИЧЕМ чи Ви уже забули .........Де Ваша гордість особливо це стосуеться Степанівни .Скажіть що це не ТАК .Можливо пі сок з кареру пропав базар змінився мойка десь поділася фасад у Ялини сам по собі зробився харчування діток поміннялося тротуарна плитка стала якіснішою типу СТАРЕ МІСТО ....... Порада матерям і жінкам забирайте своіх дітей чоловіків з міськоі ради бо взавтра буде уже пізно .Степанівна ВИ це чекали від нового МЕРА чи ВАМ не соромно що Ваш син ДЕНЩИК у Мікульського якого ВИ пропхали у міську Раду.... Поясніть це людям соромно......Найбільше соромно за діда БОГОВИЧА якого Мікульський КИНУВ як і ВАС ..... Саме головне що партія Батьківщина делегувала цьго блазня ХАБАРНИКА у найвищу щабель ГРОМАДИ .Що ВИ взавтра скажете людям а найбільше собі .Ми разом з ВАМИ привикли до ідола Микульського і не хочем вірити почутому але Факти говорять на превеликий ЖАЛЬ протилежне .Микульський ХАБАРНИК і це уже ДІАГНОЗ...

Що стосується надання інформації, то Медіацентр «Полісся» повідомляє наступне:

 • Відповідно до ст.34 Конституції України кожному громадянинові України незалежно від його професії гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб на свій вибір. Також, частиною третьою статті 15 Конституції України встановлено, що цензура в Україні заборонена.
 • Згідно зі ст.8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
 • У відповідності до статті 24 Закону України «Про інформацію» забороняється цензура, тобто будь-яка вимога, яка спрямована, зокрема, до журналіста, засобу масової інформації, його засновника, видавця, керівника, розповсюджувача, яка передбачає узгодження інформації про її поширення або накладення заборони чи перешкоджання в будь-якій іншій формі тиражуванню або поширенню інформації. Також забороняються втручання у професійну діяльність журналістів, контроль за змістом поширюваної інформації, зокрема з метою поширення чи непоширення певної інформації, замовчування суспільно необхідної інформації, накладення заборони на висвітлення окремих тем, показ окремих осіб або поширення інформації про них, заборони критикувати суб'єкти владних повноважень, крім випадків, встановлених законом, договором між засновником (власником) і трудовим колективом, редакційним статутом. Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та/або переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику тягне за собою відповідальність згідно із законами України. Так, статтею 171 Кримінального кодексу України встановлено відповідальність за умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
 • Законом України «Про інформацію» закріплено гарантії діяльності засобів масової інформації та журналістів, оскільки професія зобов'язує журналіста першим опинятися в гущині подій, осягати глибинний зміст явищ, причини і наслідки і витлумачувати їх для загалу. Тому під час виконання професійних обов'язків журналіст має право не розкривати джерело інформації або інформацію, яка дозволяє встановити джерела інформації, крім випадків, коли його зобов'язано до цього рішенням суду на основі закону.
 • У відповідності до ст.32 Конституції України не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Разом з тим, статтею 34 Конституції України визначено, що кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

В даному випадку POLISSYA.ORG є у вільному доступі в мережі Інтернет для усіх користувачів. До повноважень редакції веб-сайту не входить виявлення та/або переслідування осіб, які залишають на ньому власні коментарі. Одночасно звертаю Вашу увагу на те, що на POLISSYA.ORG зазначено:

всі коментарі це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб'єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту administrator@polissya.org з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.
На POLISSYA.ORG поширюється лише достовірна та попередньо перевірена інформація, а тому редакція сайту не має жодного відношення до поширення коментарів, які залишають відвідувачі веб-сайту.
 • Згідно з ч. 1 ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними. У відповідності до ст.14 Закону України «Про захист персональних даних» поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
 • Одночасно слід зауважити, що відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. З урахуванням даного положення, а також чітко визначених ст.23 Закону України «Про Національну поліцію» повноважень поліції, наголошую, що такої правової підстави, як службова необхідність, для отримання поліцією певної інформації законодавством не передбачена. Окрім того, у Вашому запиті не міститься жодної інформації про те, що така інформація збирається у чітко визначеному кримінальному провадженні чи у певній справі про адміністративне правопорушення.
 • Статтею 8 Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» (п.4 ч.1) визначено, що оперативним підрозділам для виконання завдань оперативно-розшукової діяльності за наявності передбачених статтею 6 цього Закону підстав надається право ознайомлюватися з документами та даними, що характеризують діяльність підприємств, установ та організацій, вивчати їх, з дозволу слідчого судді в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України.
 • Відповідно до частини 1 статті 9 КПК України під час кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов'язані неухильно додержуватися вимог Конституції України, цього Кодексу, міжнародних договорів, згода на які надана Верховною Радою України, вимог інших законодавчих актів.
 • Згідно зі статтею 2 КПК України, завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
 • Однак порядок реалізації повноважень (правова процедура) слідчого щодо витребування інформації від підприємств, установ та організацій визначений главою 15 КПК України і здійснюється у формі отримання тимчасового доступу до речей і документів.
 • Відповідно до частини 1 статті 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом вилучити їх (здійснити їх виїмку). При цьому частиною 2 статті 159 КПК України визначено, що тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Тому, витребовуючи у редакції певну інформацію, підрозділ поліції зобов'язаний керуватися конкретними нормами чинного законодавства і діяти у повній відповідності до вказаних законодавчих норм. Підприємство зобов'язане виконувати лише ті вимоги державного органу права, підстави та спосіб реалізації яких чітко визначені в законі. Якщо ж вимоги державного органу не обґрунтовані конкретними нормами закону або суперечать їм, у підприємства відсутні підстави виконувати такі вимоги.

Враховуючи викладене, керуючись частиною 1 статті 19 Конституції України, у редакції не виникає обов'язку виконувати Вашу вимогу щодо надання інформації, оскільки у Вашому запиті не вказано, у якому конкретно кримінальному провадженні та на якій підставі (наприклад, за ухвалою слідчого судді, суду) необхідно надати запитувану інформацію.

Водночас керівництво редакції, усвідомлюючи всю важливість функцій та завдань, які покладаються на правоохоронні органи, готове сприяти поліції під час досудового розслідування кримінальних проваджень, виявлення та розслідування інших правопорушень, однак виключно за умови, якщо правоохоронні органи будуть діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

переглядів: 10K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (39)
08-11-2016 20:14:44

Марія

Пане Михайло, Ви суперечите самі собі, думайте, що пишете, а то я вже і сумніваюся у Вашій адекватності.
Відповідно до Вашого посилання на цитату з Біблії, то всім тим, хто відстоював свою гідність на Майдані, потрібно було також скоритися і визнати Януковича та його свиту правомірними, так як то є вища влада!!!! Перестаньте виривати цитати з контексту і тлумачити їх на свій лад та нав"язувати їх іншим. Тим більше цитати з Біблії. Святе Письмо завжди потрібно сприймати в цілісності.
Чи може в посиланні мова була тільки про Микульського і Дубровицьку владу, якій потрібно коритися, а не про київську???

оцінити:

71 83
08-11-2016 19:24:31

Крот-Михайлу

У першу чергу складова любої партії складається з людей. Я не проти "Батьківщини" - я проти позиції, яку вони зайняли після виборів. Навіщо було розкидатись обіцянками, наголошую на тому, що їхні виборці очікували позитивних змін.
З кого цим людям питати? Може, Ви, пане Михайло дасте пояснення тому що відбувається? 100%, що не вся "Батьківщини" поділяє точку зору Микульского. Особисто мені не приємно, що ви ображаєте людей, називаючи їх "вискочками".
Так заведено в нас у Державі, що якщо хочеш щось змінити, то потрібно об'єднуватись під прапором будь якої політсили. Тут вже вибір у кожного свій - хочеш обрати коротший шлях, то обирай наприклад "Солідарність", хочеш бути десь поряд з владою обирай "Народну партію" або УНП....
Тепер з приводу Микульського - Він був пересічним громадянином до того часу поки не став Мером, і дуже швидко перетворився на Мудака.
Вибачте! Хочу на кінець сказати вам пане Михайло: люди які в своєму житі не міняють свою точку зору є насправді Глупци. Коли Глупци та Мудаки займають ключові посади, то це не що інше як Катастрофа.

оцінити:

146 5
08-11-2016 17:54:07

Михайло

Розкажіть то все тим людям, хто повстав проти влади і стояв на Майдані під час Революції гідності!!!
!Пані Марія , яке відношення має міська рада останнього скликання ,разом з Микульським ??7 її тоді ще йв помині небуло......

Пане Кроте ,я як і ви висловлюю своюдумку і ставлення до тих чи інших партій чи фізичних осіб,...... ну неподлобається мені " воля" ... вам в свою чергу " Батьківщина " то ,що оголошувать дуель ????А щодо питання квартири та авто Микульського , то цим я хотів лише нагадати вам , що останній ,є простим пересічним громадянином ,як і ми з вами.

оцінити:

71 78
08-11-2016 14:02:10

Крот

Михайло, було б не вірно, не дати Вам відповідь. Я не збираюсь воювати з владою, ні з Вами, ні сам. Розуміючи Ваше ставлення до пана Микульського, поки не розумію про яку зустріч та співпрацю можна говорити, адже Ви напевно є, можливо не палким, прихильником Мера, але все-таки прихильником. Я чесно кажучи сподівався від Микульського на більш кардинальні та рішучі дії.
Не помилюсь якщо скажу, що більшість людей в місті теж. Але чуда не сталось - пан Мер виявився слабким та безхребетним, не маючи потужної команди потихеньку перетворюєтеся на жалюгідну пародію свого попередника. Не хочу Вас образити, але якщо Ви, так переймаєтесь його автомобілем, який стоїть під дощем і його квартирою, то можете поставити скриньки на площі для збору коштів для покращення фінансового становища мера Микульского.
І все ж Дякую за пропозицію. Тепер, з приводу партії "Воля" – згадую не частіше ніж Ви. Мені здається, що Ви, Михайло, навмисно в своїх коментарях провокуєте на діалог людей, які мають відношення до партії "Воля".
Особисто я симпатизую цій молодій політсилі, яка нещодавно з'явилась в нашому районі. Мені дуже цікаво спостерігати за їх розвитком. Я вже раніше в коментарях аналізував перші події в міській раді, де описував перші голосування (хочу нагадати): кадрові призначення таких осіб як Яременко, Годунко, Краглевич були б неможливі без голосів "Волі" - це говорить про те, що були домовленості між партіями, але щось пішло не так . Висновок простий: хтось опинився по вуха в лайні. У більшості з пані Марією згоден.

оцінити:

118 8
08-11-2016 12:23:24

Марія

"Щож до ПАНА МИКУЛЬСЬКОГО - то як сказано Біблії -Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. 2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.(Післання до Римлян 13)"
Розкажіть то все тим людям, хто повстав проти влади і стояв на Майдані під час Революції гідності!!!!
P.S.. Це діє лише доти, доки сама влада спирається на об`єктивні моральні норми, зрить Бога над собою і, зрить відповідальність перед Богом за свої дії. Якщо влада відходить від зазначеного, то християнин зобов`язаний у своєму сумлінні коритись Божим розпорядженням, нормам Євангелії і моралі, а не владі.

оцінити:

7 117
08-11-2016 08:28:01

Михайло

Шановна пані Марія . Тільки в одному випадку я можу з вами погодитись , тобто вам імпонує партія "воля " , іншим - інша . Але як говориться на тюремному жаргоні " век воли не видать" ,або в прислівї " пани чубляться - в холопів чуби тріщать" . так і в нашому випадку. Згадайте скільки було раніше партій - унр, нру, партія регіонів , наша україна,. кпу ,що вони обіцяли пересічним громадянам ?, що ці громадяни від нгих отримали ?і де зараз ці партії , а особливо їх керівний склад ? Понабивали кишені - грошима і..... подалі від кормушки Український народ.
Як що ж повернутись до теми дискусії, то й як на мою думку і від існуючих партій , "куксок пирога" для пересічного громадянина дістанеться що наймекнший , тож давайте бажання перевтілювати в реальнісь, давайте обєднаємось і без будь яких партій , будемо працбвати на благо України , а не підспівувати партіям .Щож до ПАНА МИКУЛЬСЬКОГО - то як сказано Біблії -Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. 2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.(Післання до Римлян 13)

оцінити:

42 81
07-11-2016 13:41:38

Марія

Пане Михайло, бачу у Вас серйозні проблеми не тільки з граматикою укр. мови, а й також з її розумінням!!! Так от, я Вам ще раз наголошу, що відношення до цієї партії не маю, тому інформацією щодо хронології розвитку партії "Воля" не володію і мене такі факти зовсім не цікавлять. Якщо Вас це так бентежить та є основним критерієм оцінки діяльності партії, то Інтернет та Google Вам в допомогу, як варіант, можете також зайти до них в штаб і задати це питання особисто, чого ж Вам боятися, Ви ж тут єдиний такий не любите боротися під ніком, тільки чомусь забуваєте додавати до імені іще своє призвище! Можете заразом спитати, що ті "вискочки" (за Вашими словами) зробили для громади району вцілому та для нужденних людей зокрема за той короткий час діяльності партії, їм буде, що Вам розповісти, впевнена, що набагато більше, ніж ваш супергерой Микульський та партія Батьківщина за свої більше, ніж 15 років (!!!!) існування. Тат-так, саме існування, тому що діяльністю в місті то точно не назвеш.
Ви правильно підмітили, що "Москва не за один день побудувалася", так само і не за один день "курятник" минулого мера зводився, думаю, що гаражі і вілла Микульського також не загорами, судячи з того, як швидко ділиться земля в місті - питання найближчого часу.
Ви робите висновки, посилаючись на інформацію щодо майна колишнього і нинішнього мерів, а я, як житель міста, суджу з того, що наш міський голова зробив за рік свого керівництва. І, якщо у Вас це викликає шквал аплодисментів, безмежну подяку та фурор, то особисто для мене - то крапля в морі. Тому на цьому прошу завершити діалог.

оцінити:

42 82
06-11-2016 15:12:31

Юля

Шановні Михайло, Марія та інші дописувачі! Дуже добре , що в час встановлення демократії , ми маємо можливість спілкуватися і висвітлювати свої думки щодо певного кола зацікавлених осіб. Кожна людина займає свою громадянську позицію . Я перечитала всі коментарі і висновок такий, що і наше місто, яким керують нові можновладці, які на терені вже рік, не змогли розірвати павутиння попередньої влади і вони недопустили до влади партію Воля , тому що бояться великих перемін. А ці "вискочки", як їх називаєте зуміли найкраще себе показати в телемості і їх робота найкраща і кваліфікована як депутатів міста так і громадській організації. Я слідкую за роботою багатьох депутатів і мені робота їх подобається.Є подекілька чоловік і з інших партій. З етичних міркувань називати не буду. ВВажаю , що в міській раді є недоліки в роботі мера і тому потрібно виправлятися - несконцетрувався на телемості, якось невлучно і непідготовлено, а якщо так постійно, то як це виглядить - непрофесійно! Ось такі мої міркування.

оцінити:

50 74
05-11-2016 20:45:05

Михайло

Ось такі одиниці, мабуть, хотіли би вийти та закричати: «Що ж ви – СУКИ, робите?!».
Шановний пане "Крот" виділив .одну вашу тезу ... і хочу запросити вас до ВІДКРИТОЇ співпраці.... я не люблю воювати з владою під "ніком " ,до чого запрошую і вас , якщо ви згідні давайте зустрінемось......
як я бачу, Вам ця партія спокою не дає, раз Ви так активно згадуєте її у своїх коментарях.
А в упряжці якого погоннича тоді перебуваєте Ви? Якщо мера міста, то можете і надалі співати йому тут оди, а мені попрошу не приписувати приналежність до жодної з політичних сил.
Шановна пані Марія ,що з до вашого коментаря ... по відношеню до партії "Воля" , перш за все хочу спитати вас - а якого року народження ця партія???? Зібрались в ній пару виискочок ,які до цьго змінили маски не одної партій ... і хочуть все зразу ...і владу , майно , і славу ..... зрузу ж відповім "не зразу москва строилась"
Що ж до упряжки ..то зазначу що , до жодної партії я не маю відношення , просто як громадянин роблю порівняння і висновки ...що ж до сьогоднішнього мера , який проживає в квартири і мочить машину на вулиці , то його попередник ..збудував собі двоповерхового " курничка " ......... я ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ,

оцінити:

7 116
02-11-2016 23:37:51

Марія

Цитата дописувача Михайла: "... панове -любіть свою мову ... а ще для дописувача "Тома " ... перш ніж висловлювати свої думки для публіки , вивчить мову, стилістику написання слів і тоді вже марайте чужі душі..."
Пане Михайле, я прокоментувала Ваш перший коментар, де Ви чітко закликаєте дописувача "Тому" вивчити мову, а не наступний, де Ви уявили себе Шерлоком Холмсом і вирішили ідентифікувати людину за її стилем письма, а свої виправдання залиште при собі, я нічого зайвого не видумую та писала свій коментар згідно того, що прочитала.
Я Вам про гроші, а Ви мені про калоші, я про Вашу безграмотність, а Ви мені про політику. Якщо я відзначила красномовність дописувача Тома, то це не ставить мене з нею чи з партією "Воля" в одну упряжку. Але, як я бачу, Вам ця партія спокою не дає, раз Ви так активно згадуєте її у своїх коментарях.
А в упряжці якого погоннича тоді перебуваєте Ви? Якщо мера міста, то можете і надалі співати йому тут оди, а мені попрошу не приписувати приналежність до жодної з політичних сил.
P.S.: Успіхів у вивченні правопису та пунктуації, а то, як я бачу, мої зауваження Вам на користь аж ніяк не пішли(.

оцінити:

42 80

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!