Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

МІСЬКРАДА ВИМАГАЄ «ЗДАТИ» ІНФОРМАЦІЮ ПРО КОМЕНТАТОРА

29 жовтня 2016 39

27 жовтня до редакції сайту POLISSYA.ORG надійшов лист №7168/206/01-2016 від Дубровицького відділення поліції. У ньому вони звертаються з проханням: «… в зв'язку із службовою необхідністю надати всю наявну інформацію на особу, яка публікується на сайті під ніком «Тома», та поширює інформацію щодо посадових осіб органів місцевого самоврядування Дубровицької міської ради».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗЕМЕЛЬНІ РОБОТИ В ПАРКУ


Справа в тім, що 21 жовтня під статтею «Земельні роботи в парку» читач(ка) під ніком «Тома» написала такий коментар:

Шановні Дубровичани і гості міста хотіла розповісти як і за шо живе міська рада які процеси відбуваються там і саме головне що чекати Дубровичанам від такоі ради В ранці як правило усі на роботі і роблять вигляд що вболівають за долю громади та за рідне місто .Після обіду життя налажуеться Микульський іде пити в музичну школу до Бременських музикантів які до кінця життя должні МЕРУ за пластикові вікна .Однак і центральний офіс міськоі ради не відстае Пшенична з Столярчихою влаштовують регулярні пяні оргіі учасниками яких е Микола Годунко Дмитро і інші ...... Проте буде цікаво хто і за шо бухае .Столярчиха з Пшеничною пють за гроші а вірніше хабарі отримані за сприяння окремим наближеним доМЕРА новоспеченим бізнесменам типу МОЛОДІЖНО БУРШТИНОВИЙ АЛЬЯНС .Сам вельмишановний МЕР бухае в більшості випадків на халяву так положено ГРАДОНАЧАЛЬНИКУ Прте регулярно отримуе ХАБАРІ у вигляді відкатів від Столярця з Ялиною Лосіка та Колоди з Голякою .Саме цікаво що це ВСЕ бачить місцева Батьківщина .БАБОНЬКИ просніться і скажіть що помінялося впорівнянні з КУЗЬМИЧЕМ чи Ви уже забули .........Де Ваша гордість особливо це стосуеться Степанівни .Скажіть що це не ТАК .Можливо пі сок з кареру пропав базар змінився мойка десь поділася фасад у Ялини сам по собі зробився харчування діток поміннялося тротуарна плитка стала якіснішою типу СТАРЕ МІСТО ....... Порада матерям і жінкам забирайте своіх дітей чоловіків з міськоі ради бо взавтра буде уже пізно .Степанівна ВИ це чекали від нового МЕРА чи ВАМ не соромно що Ваш син ДЕНЩИК у Мікульського якого ВИ пропхали у міську Раду.... Поясніть це людям соромно......Найбільше соромно за діда БОГОВИЧА якого Мікульський КИНУВ як і ВАС ..... Саме головне що партія Батьківщина делегувала цьго блазня ХАБАРНИКА у найвищу щабель ГРОМАДИ .Що ВИ взавтра скажете людям а найбільше собі .Ми разом з ВАМИ привикли до ідола Микульського і не хочем вірити почутому але Факти говорять на превеликий ЖАЛЬ протилежне .Микульський ХАБАРНИК і це уже ДІАГНОЗ...

Що стосується надання інформації, то Медіацентр «Полісся» повідомляє наступне:

 • Відповідно до ст.34 Конституції України кожному громадянинові України незалежно від його професії гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб на свій вибір. Також, частиною третьою статті 15 Конституції України встановлено, що цензура в Україні заборонена.
 • Згідно зі ст.8 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
 • У відповідності до статті 24 Закону України «Про інформацію» забороняється цензура, тобто будь-яка вимога, яка спрямована, зокрема, до журналіста, засобу масової інформації, його засновника, видавця, керівника, розповсюджувача, яка передбачає узгодження інформації про її поширення або накладення заборони чи перешкоджання в будь-якій іншій формі тиражуванню або поширенню інформації. Також забороняються втручання у професійну діяльність журналістів, контроль за змістом поширюваної інформації, зокрема з метою поширення чи непоширення певної інформації, замовчування суспільно необхідної інформації, накладення заборони на висвітлення окремих тем, показ окремих осіб або поширення інформації про них, заборони критикувати суб'єкти владних повноважень, крім випадків, встановлених законом, договором між засновником (власником) і трудовим колективом, редакційним статутом. Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та/або переслідування журналіста за виконання професійних обов'язків, за критику тягне за собою відповідальність згідно із законами України. Так, статтею 171 Кримінального кодексу України встановлено відповідальність за умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.
 • Законом України «Про інформацію» закріплено гарантії діяльності засобів масової інформації та журналістів, оскільки професія зобов'язує журналіста першим опинятися в гущині подій, осягати глибинний зміст явищ, причини і наслідки і витлумачувати їх для загалу. Тому під час виконання професійних обов'язків журналіст має право не розкривати джерело інформації або інформацію, яка дозволяє встановити джерела інформації, крім випадків, коли його зобов'язано до цього рішенням суду на основі закону.
 • У відповідності до ст.32 Конституції України не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Разом з тим, статтею 34 Конституції України визначено, що кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

В даному випадку POLISSYA.ORG є у вільному доступі в мережі Інтернет для усіх користувачів. До повноважень редакції веб-сайту не входить виявлення та/або переслідування осіб, які залишають на ньому власні коментарі. Одночасно звертаю Вашу увагу на те, що на POLISSYA.ORG зазначено:

всі коментарі це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб'єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту administrator@polissya.org з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.
На POLISSYA.ORG поширюється лише достовірна та попередньо перевірена інформація, а тому редакція сайту не має жодного відношення до поширення коментарів, які залишають відвідувачі веб-сайту.
 • Згідно з ч. 1 ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» особисті немайнові права на персональні дані, які має кожна фізична особа, є невід'ємними і непорушними. У відповідності до ст.14 Закону України «Про захист персональних даних» поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
 • Одночасно слід зауважити, що відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. З урахуванням даного положення, а також чітко визначених ст.23 Закону України «Про Національну поліцію» повноважень поліції, наголошую, що такої правової підстави, як службова необхідність, для отримання поліцією певної інформації законодавством не передбачена. Окрім того, у Вашому запиті не міститься жодної інформації про те, що така інформація збирається у чітко визначеному кримінальному провадженні чи у певній справі про адміністративне правопорушення.
 • Статтею 8 Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» (п.4 ч.1) визначено, що оперативним підрозділам для виконання завдань оперативно-розшукової діяльності за наявності передбачених статтею 6 цього Закону підстав надається право ознайомлюватися з документами та даними, що характеризують діяльність підприємств, установ та організацій, вивчати їх, з дозволу слідчого судді в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України.
 • Відповідно до частини 1 статті 9 КПК України під час кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов'язані неухильно додержуватися вимог Конституції України, цього Кодексу, міжнародних договорів, згода на які надана Верховною Радою України, вимог інших законодавчих актів.
 • Згідно зі статтею 2 КПК України, завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
 • Однак порядок реалізації повноважень (правова процедура) слідчого щодо витребування інформації від підприємств, установ та організацій визначений главою 15 КПК України і здійснюється у формі отримання тимчасового доступу до речей і документів.
 • Відповідно до частини 1 статті 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом вилучити їх (здійснити їх виїмку). При цьому частиною 2 статті 159 КПК України визначено, що тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Тому, витребовуючи у редакції певну інформацію, підрозділ поліції зобов'язаний керуватися конкретними нормами чинного законодавства і діяти у повній відповідності до вказаних законодавчих норм. Підприємство зобов'язане виконувати лише ті вимоги державного органу права, підстави та спосіб реалізації яких чітко визначені в законі. Якщо ж вимоги державного органу не обґрунтовані конкретними нормами закону або суперечать їм, у підприємства відсутні підстави виконувати такі вимоги.

Враховуючи викладене, керуючись частиною 1 статті 19 Конституції України, у редакції не виникає обов'язку виконувати Вашу вимогу щодо надання інформації, оскільки у Вашому запиті не вказано, у якому конкретно кримінальному провадженні та на якій підставі (наприклад, за ухвалою слідчого судді, суду) необхідно надати запитувану інформацію.

Водночас керівництво редакції, усвідомлюючи всю важливість функцій та завдань, які покладаються на правоохоронні органи, готове сприяти поліції під час досудового розслідування кримінальних проваджень, виявлення та розслідування інших правопорушень, однак виключно за умови, якщо правоохоронні органи будуть діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

переглядів: 10K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (39)
01-11-2016 13:43:40

Михайло

ПРАЦЮВАТИ СПІЛЬНО НА БЛАГО НАРОДУ - тобто самим засукати рукава , прикусити язик ... і власними руками зробити щось в місті хороше

оцінити:

7 110
01-11-2016 13:41:09

Михайло

ПЕТРИКІВНА ... тож вони (вами перераховані особи ) втрачають і шукають заяви ....до чого тут МИКУЛЬСЬКИЙ

оцінити:

7 110
01-11-2016 13:37:38

Михайло

Шановний пане "владе "... як на мою думку , та критика справедлива . коли в скарзі занотовуються П.І.П. та адреса проживання, обріхування "томи " є просто наклеп що тягне за собою Кримінальну відповідальність (стаття 125 К К України)

1. Честь і гідність людини як члена суспільства і громадянина є сукупністю його моральних якостей і відносяться до числа основних моральних цінностей. Право кожного на повагу до його гідності зафіксоване в Конституції України 1996 р. (ч. 1 ст. 28). Посягання на честь і гідність особи можуть тягти цивільну (ст. 7 ЦК) або кримінальну відповідальність, яка настає за наклеп (ст. 125) та образу (ст. 126).

оцінити:

5 113
31-10-2016 21:06:03

vlad

Тома-респект! НАПИСАНО ДЕЩО РІЗКО-але справедливо. ВІД СЕБЕ ДОДАМ-ЛЮДИ ПРО ЯКИХ ВИ НАПИСАЛИ,СТРАШЕННО ЛЯКАЮТЬСЯ БУДЬ-ЯКОЇ КРИТИКИ І ЗВЕРНЕННЯ ДО ПОЛІЦІЇ ЦЕ ПРОСТО ПАНІКА ,А НЕ ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД !

оцінити:

76 15
31-10-2016 20:14:08

Валера

А що саме пан Михайло мае на увазі-ПРАЦЮВАТИ СПІЛЬНО НА БЛАГО НАРОДУ

оцінити:

62 28
31-10-2016 15:41:38

Петриківна

Кажете звернутися зі скаргою- дуже смішно- а хто ж цю скаргу розгляне???! Ці " органи" не можуть звичайної заяви протягом місяця розглянути і дати правильну відповідь. Але, коли ти проходиш до них разів п'ять- то " ВОНИ" шукають всі разом раптом зниклу відповідь- і " привітна пані Пшенична,і секретарочка-лисичка, і два впитані братики- вовчики, і ,навіть, сам пан Годунко"! Замість того щоб виправдовуватися, звертатися до поліції чи ще ін. - вислуховуйте жителів Дубровиці до кінця, а не вказуйте мовчки на двері, нібито ви поспішаєте, розглядайте заяви ті, які пишуть люди, а не ті, які пропонує п. Пшенична. І на закінчення- майте свою думку, розберіться з власністю міста і не керуйтеся " земельними знаннями" п. Пшеничної( їх вона використовує у власних інтересах)!!!
P.S з пані Томою повністю погоджуюсь на 100%!

оцінити:

109 7
31-10-2016 12:56:06

Михайло

Пісаніє з сайту..


Шановні Дубровичани і гості міста хотіла розповісти як і за шо живе міська рада які процеси відбуваються там і саме головне що чекати Дубровичанам від такоі ради В ранці як правило усі на роботі і роблять вигляд що вболівають за долю громади та за рідне місто .Після обіду життя налажуеться Микульський іде пити в музичну школу до Бременських музикантів які до кінця життя должні МЕРУ за пластикові вікна .Однак і центральний офіс міськоі ради не відстае Пшенична з Столярчихою влаштовують регулярні пяні оргіі учасниками яких е Микола Годунко Дмитро і інші ...... Проте буде цікаво хто і за шо бухае .Столярчиха з Пшеничною пють за гроші а вірніше хабарі отримані за сприяння окремим наближеним доМЕРА новоспеченим бізнесменам типу МОЛОДІЖНО БУРШТИНОВИЙ АЛЬЯНС .Сам вельмишановний МЕР бухае в більшості випадків на халяву так положено ГРАДОНАЧАЛЬНИКУ Прте регулярно отримуе ХАБАРІ у вигляді відкатів від Столярця з Ялиною Лосіка та Колоди з Голякою .Саме цікаво що це ВСЕ бачить місцева Батьківщина .БАБОНЬКИ просніться і скажіть що помінялося впорівнянні з КУЗЬМИЧЕМ чи Ви уже забули .........Де Ваша гордість особливо це стосуеться Степанівни .Скажіть що це не ТАК .Можливо пі сок з кареру пропав базар змінився мойка десь поділася фасад у Ялини сам по собі зробився харчування діток поміннялося тротуарна плитка стала якіснішою типу СТАРЕ МІСТО ....... Порада матерям і жінкам забирайте своіх дітей чоловіків з міськоі ради бо взавтра буде уже пізно .Степанівна ВИ це чекали від нового МЕРА чи ВАМ не соромно що Ваш син ДЕНЩИК у Мікульського якого ВИ пропхали у міську Раду.... Поясніть це людям соромно......Найбільше соромно за діда БОГОВИЧА якого Мікульський КИНУВ як і ВАС ..... Саме головне що партія Батьківщина делегувала цьго блазня ХАБАРНИКА у найвищу щабель ГРОМАДИ .Що ВИ взавтра скажете людям а найбільше собі .Ми разом з ВАМИ привикли до ідола Микульського і не хочем вірити почутому але Факти говорять на превеликий ЖАЛЬ протилежне .Микульський ХАБАРНИК і це уже ДІАГНОЗ ......
Так думаю було б краще
Шановні Дубровичани і гості міста . Хотіла розповісти б як, і за що живе міська рада. Які процеси відбуваються там і саме головне що чекати Дубровичанам від такоі ради .В ранці як правило усі на роботі і роблять вигляд що вболівають за долю громади та за рідне місто .Після обіду життя налагоджується- Микульський іде пити в музичну школу до Бременських музикантів які до кінця життя должні МЕРУ за пластикові вікна .Однак і центральний офіс міськоі ради не відстає. Пшенична з Столярчихою влаштовують регулярні пяні оргіі учасниками яких є Микола Годунко , Дмитро і інші ...... Проте буде цікаво знати , хто і за шо бухає .Столярчиха з Пшеничною п’ють за гроші , а вірніше хабарі отримані за сприяння окремим наближеним до МЕРА новоспеченим бізнесменам типу МОЛОДІЖНО БУРШТИНОВИЙ АЛЬЯНС .Сам вельмишановний МЕР бухає в більшості випадків на халяву, так положено ГРАДОНАЧАЛЬНИКУ Прте регулярно отримує ХАБАРІ у вигляді відкатів від Столярця з Ялиною , Лосіка та Колоди з Голякою .Саме цікаво що це ВСЕ бачить місцева Батьківщина .БАБОНЬКИ просніться і скажіть що помінялося в порівнянні з КУЗЬМИЧЕМ чи Ви уже забули .........Де Ваша гордість особливо це стосується Степанівни .Скажіть що це не ТАК .Можливо пісок з карєру пропав , базар змінився, мойка десь поділася , фасад у Ялини сам по собі зробився , харчування діток помінялося, тротуарна плитка стала якіснішою типу СТАРЕ МІСТО ....... Порада матерям і жінкам забирайте своіх дітей чоловіків з міськоі ради бо взавтра буде уже пізно .Степанівна ВИ це чекали від нового МЕРА чи ВАМ не соромно що Ваш син ДЕНЩИК у Мікульського якого ВИ пропхали у міську Раду.... Поясніть це людям соромно......Найбільше соромно за діда БОГОВИЧА якого Мікульський КИНУВ як і ВАС ..... Саме головне що партія Батьківщина делегувала цьго блазня ХАБАРНИКА у найвищу щабель ГРОМАДИ .Що ВИ взавтра скажете людям а найбільше собі .Ми разом з ВАМИ привикли до ідола Микульського і не хочем вірити почутому але Факти говорять на превеликий ЖАЛЬ протилежне .Микульський ХАБАРНИК і це уже ДІАГНОЗ ......

В народі кажуть , наглість - друге щастя людини , а тоді що можна сеазати про підлість .... як на мою думку то це характеристика продажної людини .. яка як мовиться і сам не гам і другому не дам ...і ще з такою людиною в бій я точно не пішов би в парі .... бо вона при першій загрозі продасть ворогові і тіло і душу....

оцінити:

5 112
31-10-2016 12:34:28

Михайло

Шановні панове. Прочитав " пісаніє" дописувача під ніком "Тома" ..і перш за все скажу що радію з того, що в нашій державі поки ,що нема зокрема електроної цензури ... а то б я такого дописувача .. відправив би туди .. " де Марко телят не пас. " Якщо ти Тома така , болєльщица " за благополуччя дуброаичан ,... будь ласка - відкрито звернись з скаргою до органів місцевого свмоврядування ...." а не гавкай як пес з підворотні " ти ж християнка напевно , .. прочитай слова БІБЛІЇ ....“Не судите, да не судимы будете” (Матф.7:1).https://azbyka.ru/otechnik/Biblia/nagornaja-propoved. По друге ... пишу тим , хто використовує таких дописувачів.... панове -любіть свою мову ... а ще для дописувача "Тома " ... перш ніж висловлювати свої думки для публіки , вивчить мову, стилістику написання слів і тоді вже марайте чужі душі , а саме головне .. опишіть те що персонольно самі зробили для Дубровиці ... а люди порівняють хто і який вклад вніс для її благополуччя...........Давайте не шукати в когось прогалин ... а спільними зусиллями працювати для блага народу.....

оцінити:

5 111
30-10-2016 11:53:29

Олексій Лясковець

Дуже прикро, що в час проведення реформ в країні і становлення правової держави ми і на сьогодні живемо минулим та тими принципами, які міняли революціями на Майдані.
Боляче спостерігати, що жодна влада не хоче мінятись! Не хоче думати креативно, не хоче полегшити життя громадян і міняти той устрій, який залишився після Радянського союзу.
Мені дуже дивно читати трактування нової, реформованої поліції України - "в зв"язку із службовою необхідністю" та ще й з посиланням на Закон України "Про національну поліцію" ! В Законі є посилання на службову необхідність, але в статті 69 щодо порядку тимчасового виконання обов’язків поліцейським.
Як повинен зрозуміти персічний громадянин цю "службову необхідність" в листі?
В моєму розумінні це виглядає таким чином - що "можливо" хтось попросив!? Можливо комусь потрібно знати хто це і помститись тим адміністративним ресурсом, що є на сьогоднішній день у руках тих людей для кого виконується данна робота!?
Якщо поліція так відслідковує коментарі та бореться з криміналом, намагається проводити профілактику недопущення скоєння злочинів, так правильніше було б перевірити дані факти, котрі відображені в коментарях. А не переслідувати людину, котра повідомила таким чином про злочин!!!! І повідомила вона по тій причині і у такий спосіб, що її все достало!!!
Хочу нагадати:
Стаття 10 Закону України "Про національну поліцію".
Політична нейтральність
1. Поліція забезпечує захист прав та свобод людини незалежно від політичних переконань та партійної належності.
2. Поліція у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань.
3. В органах і підрозділах поліції заборонено використовувати будь-які предмети, на яких зображена символіка політичних партій, та провадити політичну діяльність.
4. Поліцейським заборонено висловлювати особисте ставлення до діяльності політичних партій під час виконання службових повноважень, а також використовувати службові повноваження у політичних цілях.
Крім того, відповідно до Статті 18. Основні обов’язки поліцейського
1. Поліцейський зобов’язаний:
1) неухильно дотримуватися положень Конституції України, законів України та інших нормативно-правових актів, що регламентують діяльність поліції, та Присяги поліцейського;
2) професійно виконувати свої службові обов’язки відповідно до вимог нормативно-правових актів, посадових (функціональних) обов’язків, наказів керівництва;
3) поважати і не порушувати прав і свобод людини;
4) надавати невідкладну, зокрема домедичну і медичну, допомогу особам, які постраждали внаслідок правопорушень, нещасних випадків, а також особам, які опинилися в безпорадному стані або стані, небезпечному для їхнього життя чи здоров’я;.......

P.S. Шановна поліція! Не так довно було скоєно злочин в сфері медицини, про що було написано http://poliskijreporter.blogspot.com (Шокова терапія). Де людині не надали допомоги, де навіть швидка не приїхала. Постає питання - чому тут, де злочин уже скоєно, поліція не реагує і не проводить перевірки, не притягує винних осіб до кримінальної відповідальності????????

На території міста Дубровиця кожного четверга проходить ринок, на який з’їжджаються підприємці з метою реалізувати свій товар мешканцям Дубровицького району. За останні роки він дуже розрісся саме на проїжджих частинах вулиць, а територія яка для цього відведена лише на половину заповнена. Дані дії підприємців, які розміщують свої палатки для реалізації товару на проїжджих частинах вулиць повністю перекриваючи ці вулиці, що в першу чергу порушує правила дорожнього руху, не відповідає вимогам протипожежної безпеки та не дає можливості покупцям під’їхати забрати куплений товар, а також унеможливлює власникам будівель, які розташовані на цих вулицях, доїхати до себе до дому.
Чому тут поліція не втручається і не наводить порядку та не притягує осіб до адміністративної відповідальності??????
Нажаль таких питань дуже багато, а їм (поліції) лише потрібні дані з якоюсь там необхідністю по собі, яка "можливо" відкрила очі тому що відбувається в місті.

оцінити:

114 5

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!