Житель Дубровиччини примудрився двічі за одну добу сісти за кермо нетверезим, влаштувати перегони з патрульними та повністю проігнорувати закон. Дубровицький районний суд поклав край цій дорожній анархії, призначивши злісному порушнику штраф та позбавивши його права керування майже на 8 років
Споруду звели на комунальній землі без відповідних дозволів, що стало причиною позову Сарненської окружної прокуратури в інтересах територіальної громади