12,3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ НА СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ: КУДИ СПРЯМУЮТЬ КОШТИ ТА ДЛЯ КОГО?
21 липня 2025
0
4 липня 2025 року Дубровицька міська рада затвердила «Програму розвитку надання соціальних послуг на території Дубровицької міської територіальної громади на 2025-2027 роки». Цей документ визначає, як саме Дубровицька громада планує розподілити кошти на соціальне підтримання. Програма, зокрема, враховує зростання кількості вразливих груп населення після 2022 року, включно з ветеранами війни, родинами загиблих військовослужбовців, а також внутрішньо переміщеними особами (ВПО).
Упродовж трьох років на реалізацію Рішення №1881 передбачено 12 мільйонів 300 тисяч гривень, щорічно – 4 мільйони 100 тисяч гривень. Ці кошти спрямовуватимуться на те, щоби підтримати численні категорії населення: літніх людей (понад 11 тисяч осіб), осіб з інвалідністю (понад 2,6 тисячі), багатодітних та малозабезпечених сімей.
Найбільша частина бюджету – 11,7 мільйона гривень, які призначені для направлення осіб похилого віку та людей з інвалідністю до стаціонарних закладів та спеціалізованих будинків-інтернатів Рівненщини. Таке чимале фінансування зовнішніх установ вказує на стратегію громади щодо забезпечення спеціалізованого довгострокового догляду.

Водночас Програма містить кілька цікавих та сучасних ініціатив, які виходять за рамки традиційного соцзахисту:
- паліативний догляд: документ уперше робить акцент на потребі в довготривалому догляді для людей із невиліковними захворюваннями, згадуючи про мультидисциплінарний підхід та співпрацю із закладами охорони здоров'я;
- підтримання вагітних та молодих матерів: програма передбачає конкурентну закупівлю послуг соціального супроводу для цієї вразливої групи. Це має реалізовуватися через «Простір для психологічної підтримки» на базі Центру дитячої та юнацької творчості, демонструючи цільовий та сфокусований підхід;
- доступність у віддалених селах: для мешканців найвіддаленіших населених пунктів заплановано створення мобільних бригад або виїзних консультацій, що дасть змогу наблизити соціальні послуги безпосередньо до людей, які живуть далеко від центру громади.
Важливо зазначити, що розроблення та затвердження таких програм на рівні місцевих рад здебільшого не є виключно власною ініціативою. Такі рішення, як і багато інших цільових програм, є обов'язковим виконанням вимог чинного законодавства України.
Згідно з офіційним рішенням Дубровицької міської ради, відповідальними виконавцями «Програми розвитку надання соціальних послуг на території Дубровицької міської територіальної громади на 2025-2027 роки» визначено:
- Відділ соціального захисту населення (начальник Олександр Годунко);
- Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» (директорка Віта Руднік).
Загальна координація та контроль за виконанням Програми покладені на заступника міського голови (імовірно, Миколу Кухарця), а функції системного моніторингу – на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань (голова комісії Станіслав Рожко).
12,3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ НА СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ: КУДИ СПРЯМУЮТЬ КОШТИ ТА ДЛЯ КОГО?
21 липня 2025
0
переглядів: 171
ФУТБОЛ САРНЕНЩИНИ: ВІД РЯТІВНОЇ НІЧИЄЇ КОЛКІВ ДО ВАЖКОЇ ПЕРЕМОГИ ОСОВИ ТА НЕВІДОМОГО РЕЗУЛЬТАТУ У ВИРАХ
19 серпня 2025
0
Чергові матчі Чемпіонату Сарненського району з футболу відбудуться 24 серпня.
ДУБРОВИЧАНИ ТРІУМФУВАЛИ НА ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ ВОЛОДИМИРЕЧЧИНИ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ
18 серпня 2025
0
Перемогу у фінальних іграх здобула волейбольна команда «Маслюки».
ОБСТЕЖЕННЯ ВМІСТУ ЦЕЗІЮ-137 У ЖИТЕЛІВ СЕЛА ВЕЛИКИЙ ЧЕРЕМЕЛЬ
16 серпня 2025
0
Загалом у населеному пункті Дуброциької громади було обстежено 42 мешканці.
РИБООХОРОННИЙ ПАТРУЛЬ ВИЯВИВ ПОРУШЕННЯ НА ГОРИНІ ПОБЛИЗУ ДУБРОВИЦІ
15 серпня 2025
0
Усі виявлені порушення кваліфіковані за частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПРОВОДИТЬ МАСШТАБНУ ЗАКУПІВЛЮ ВІКОН ТА ДВЕРЕЙ
15 серпня 2025
0
Загальна очікувана вартість цієї закупівлі становить 478 000 гривень із ПДВ. Згідно з поточною інформацією, аукціон не проводився.
МАСОВІ КРАДІЖКИ ВРОЖАЮ НА ПОСЬОЛКУ: ГОРОДНИКИ ОРГАНІЗУВАЛИ САМООБОРОНУ, ЗАТРИМАНО КРАДІЙКУ
12 серпня 2025
0
Завдані збитки власники городів оцінюють приблизно в 10 000 гривень.
МАЙБУТНЄ ЛІЦЕЮ, МІСЬКЛІКАРНЯ ТА БУРШТИНОВІ ПЕРСПЕКТИВИ: МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДУБРОВИЦІ СКЛИКАЄ СЕСІЮ
12 серпня 2025
0
На розгляд депутатів планують винести 44 основні питання.
ПИТАННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД: ЧЕТВЕРО ПІДПРИЄМЦІВ ОТРИМАЛИ ДОЗВОЛИ, ОДНОМУ – ВІДМОВЛЕНО?
11 серпня 2025
0
Рішення були приведені у відповідність до норм законодавства України.
СКАНДАЛЬНИЙ 13-Й ТУР ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ – ТЕХНІЧНІ ПОРАЗКИ ТА СПРОБА ОБХОДУ ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ
10 серпня 2025
0
ФК «Сокіл» і надалі впевнено очолює чемпіонат, а «Случ» зберігає третє місце.
МІСЬКРАДА ПРОДОВЖИЛА ОРЕНДУ КОМУНАЛЬНИХ МЕТРІВ БЕЗ АУКЦІОНУ – ХТО ПЛАТИТЬ І СКІЛЬКИ?
09 серпня 2025
0
За неофіційною інформацією, приблизна плата вагається від 1000 грн/місяць.
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБРОВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАКУПОВУЄ СИМУЛЯТОРИ БОЙОВИХ ДІЙ ДЛЯ «ЗАХИСТУ УКРАЇНИ»
08 серпня 2025
0
Очікувана вартість закупівлі становила 25 000 гривень.
ІНЦИДЕНТ НА ДОРОЗІ: ЯК ВАНТАЖІВКА ЗАЛИШИЛА СЕЛА ДУБРОВИЦЬКОЇ ГРОМАДИ БЕЗ ІНТЕРНЕТУ
08 серпня 2025
0
Інцидент стався на тлі нещодавнього підвищення цін на інтернет-послуги.
НА ДУБРОВИЧЧИНІ РІЧКА СЛУЧ ВИЙШЛА З БЕРЕГІВ
07 серпня 2025
0
Підтопленою виявилася прибережна зона неподалік від села Бережки.
У ДУБРОВИЦІ ВИКРАЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ
07 серпня 2025
0
Прикметно, що на вході до стадіону «Горинь» висить табличка «Увага! Ведеться відеоспостереження».
ДУБРОВИЦЬКІ ЛІЦЕЇСТКИ – ЧЕМПІОНКИ ОБЛАСТІ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ!
06 серпня 2025
0
Команда вже активно готується до Чемпіонату України.
ДУБРОВИЧАНИН ВИБОРОВ ЧЕМПІОНСТВО З ПАРА ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ТА СТАВ ГЕРОЄМ НАРОДНОЇ ВІДБУДОВИ
05 серпня 2025
0
Маючи досвід будівельника ще до війни, він вирішив діяти, тому залатав понад 3 кілометри автодороги.
РІШЕННЯ МІСЬКВИКОНКОМУ: ОБОРОНА, ОНОВЛЕННЯ ДОРІГ ТА БЛАГОУСТРІЙ БІЛЯ ОЗЕРА
04 серпня 2025
0
На засіданні були ухвалені рішення, що стосуються різних сфер життя громади.
ЧЕМПІОНАТ САРНЕНЩИНИ З ФУТБОЛУ: «СОКІЛ» ПРОДОВЖУЄ ДОМІНУВАТИ, «СЛУЧ» ПІДІЙМАЄТЬСЯ НА ТРЕТЄ МІСЦЕ
03 серпня 2025
0
ФК «Случ» (с. Колки), попри нічию, покращив свої позиції.
коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.png)
.jpeg)
.png)
.jpg)
.png)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
27.4K.jpeg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)



