Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

Дубровичани тріумфували на відкритому чемпіонаті Володимиреччини з пляжного волейболу

18 серпня 2025 0


17 серпня в селищі Володимирець на стадіоні «Янтар» відбувся Відкритий чемпіонат Володимирецької громади з пляжного волейболу, який зібрав 10 команд.


Перемогу у фінальних іграх здобула волейбольна команда «Маслюки» у складі Тараса Бернацького та Максима Остаповця. «Маслюки» також відомі тим, що є триразовими чемпіонами Дубровицької міської ради з волейболу та чинними володарями Кубка громади.

Срібні нагороди виборола ВК «Хвиля спеки» із Зарічненської ТГ. Бронзові медалі здобули вихованці Дубровицької ДЮСШ» Дмитро Остаповець та Станіслав Шевчук.


переглядів: 653


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...