Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

Дубровицька міська рада виставила на аукціон чотири вільні приміщення у колишньому кінотеатрі

15 червня 2026 0

Дубровицька міська рада на початку червня вирішила віддати в оренду через аукціон кілька приміщень у будівлі на вулиці Миру, 1. Йдеться про вільні площі всередині колишнього кінотеатру «Україна». Відповідне рішення місцеві депутати ухвалили після розгляду звернення профільного відділу мерії.


Загалом для оренди підготували чотири окремі локації. Три з них планують надати підприємцям під роздрібну торгівлю — це кімнати площею 16,8, 8,1 та 29,8 квадратного метра. Ще одне невелике приміщення площею 9,9 м² пропонують використовувати для консультацій з питань комерційної діяльності. Усі ці площі наразі начебто повністю вільні.

Орендодавцем та балансоутримувачем цього майна визначили відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради. Саме цей відділ у травні звернувся до міськради з офіційним листом, що й стало підставою для оновлення переліку комунальних об'єктів.

Це рішення ухвалили 4 червня 2026 року під час 72-ї сесії міської ради 8-го скликання. Депутати внесли зміни до попереднього рішення ради від 20 січня 2022 року № 554, яке регулює правила передачі комунального майна в оренду через торги.


переглядів: 450


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...