Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина.

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКІ ЛІЦЕЇСТКИ – ЧЕМПІОНКИ ОБЛАСТІ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ!

06 серпня 2025 0

Напружені 2 дні змагань завершилися тріумфом для дубровицьких ліцеїсток! Ольга Гембицька та Аніта Діжурко вибороли золоті медалі на Чемпіонаті Рівненської області з пляжного волейболу з-поміж юнаків та дівчат до 16 років.


Про цю радісну звістку повідомив їхній тренер-викладач Олександр Мазур, який не приховував емоцій та гордості за своїх підопічних. "Це були насичені два дні змагань, де емоції та хвилювання за дівчат зашкалювали", – зазначив він у Facebook.

Олександр Мазур висловив щиру подяку дівчатам за їхню самовіддачу, ігрову дисципліну та сумлінну підготовку, що принесла такий високий результат. Особливі слова подяки прозвучали на адресу батьків за їхню незмінну підтримку, а також Валерію Малафею, виконувачу обов'язків директора Дубровицької дитячо-юнацької спортивної школи, за внесок у розвиток волейболу.

Тренер також підкреслив, що ця перемога є лише початком, адже команда вже активно готується до Чемпіонату України.

Крім переможниць, гідний виступ на чемпіонаті показали й інші пари: Остаповець Дмитро та Шевчук Станіслав вибороли третє місце; Вікторія Воробей та Богдана Маковецька посіли п'яте місце, а Софія Черпак та Іванна Бубнович – сьоме.

Чемпіонат відбувся 4-5 серпня в Рівному. Участь у ньому взяли 19 юнацьких та 32 дівочі команди з Рівного, Острога та Дубровиччини. Дубровицьку ДЮСШ представляли 8 команд: 6 дівочих та 2 юнацькі.





переглядів: 360

оцінити:
Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...