4 липня 2025 року на сесії Дубровицької міської ради депутати підтримали розгляд питання про збереження за Дубровицьким ліцеєм статусу академічного. Цьому передував протест батьків, вчителів та директора закладу проти намірів відділу освіти перетворити ліцей на дев'ятирічну гімназію в межах загальнонаціональної освітньої реформи