Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

БІЛЯ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ЗУПИНКУ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

29 липня 2021 0

Біля Дубровицької міської лікарні з'явиться нова зупинка громадського транспорту з пішохідними доріжками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ТЕРИТОРІЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ ВКЛАДАЮТЬ БРУКІВКУ


Пацієнтам Дубровицької міської лікарні більше не доведеться чекати на маршрутне таксі просто неба: в Дубровиці на вулиці Воробинська з'явиться нова зупинка громадського транспорту з доріжками для пішоходів.

Зупинку встановлюють силами комунальної служби Дубровиці. Бруківка та бордюри закуплені в місцевого підприємця.


переглядів: 1.6K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...