Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ПЕРУКАРНІ «БРИЗ»

16 травня 2018 0

Салон-перукарня «Бриз», що знаходиться в Дубровиці, відсвяткував своє 10-ліття.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ДИТИНУ!

Як відомо, доброта не знає меж! Керівник перукарні Макарицька Оксана Йосипівна разом зі своїм персоналом у своє свято на робочих місцях провели благодійну акцію доброти. Дівчата організували збір коштів для хворого Савицького Віктора Олександровича, (2009 р. н.) з с. Висоцьк. Майже цілий робочий день працівниці салону працювали на благо дитини, і отримані кошти від відвідувачів передали на його лікування. Самі ж клієнти теж з розумінням підійшли до проблеми і намагалися підтримати хлопчика, кинувши в скриньку гроші.

Дуже тішить, що є такі люди та колективи, які з розумінням ставляться до чужої біди.

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого не застрахований. На жаль, дуже багато хворих дітей, які потребують допомоги і відстоюють день у день право на життя. Ми ж знаходимо гроші на себе або на дорогі іграшки та подарунки своїм дітям. А хіба ми не можемо подарувати кілька посмішок, допомагаючи хоча б чимось для лікування важко хворій дитині? Хоч і нереально всім допомогти, але сидіти склавши руки це теж не результат.

Хотілося б побажати таким робочим колективам залишатися такими ж чуйними, доброзичливими і приємними людьми, якими вони є зараз. Також від матері хлопчика велика подяка перукарні «Бриз», що не відвернулися і подали руку підтримки.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!