Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

Дубровицька міська лікарня отримала новий реанімобіль для порятунку пацієнтів

16 травня 2026 0

Автопарк КНП «Дубровицька міська лікарня» поповнився реанімобілем Ford Transit. Спецтранспорт передали для забезпечення невідкладної медичної допомоги мешканцям громади.


Ключі від автомобіля директору медзакладу Руслану Бовгирі вручила заступниця голови Сарненської райдержадміністрації Руслана Савчук. Передача гуманітарної допомоги відбулася за координації в. о. голови Сарненської РДА Любові Мацегон.

Автівка обладнана всім необхідним для транспортування пацієнтів у критичних станах. Це дозволить медикам швидше та ефективніше реагувати на виклики в межах Дубровицької громади.

Транспортування пацієнтів — це щоденна потреба нашого закладу. Цей автомобіль стане надійним помічником у збереженні здоров'я та життів наших мешканців,

— зазначили в адміністрації лікарні.

Нагадаємо, оновлення автопарків медичних закладів району відбувається у межах програм гуманітарної підтримки медичної галузі Рівненщини.

переглядів: 307


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...