Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ДУБРОВИЦЬКИЙ НВК ОТРИМАЄ 16 МЛН. ГРИВЕНЬ

09 липня 2021 0

Дубровицький НВК «Ліцей-Школа» отримає 16 мільйонів гривень на завершення будівництва та упоряджувальних робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕР НЕ ПІДТРИМАВ УЧНІВ КРИВИЦЬКОЇ ШКОЛИ, ЯКІ ПРОВЕЛИ МІТИНГ-ПРОТЕСТ


5 липня на засіданні комісії при Міністерстві освіти та науки України розглянули пропозиції з областей щодо фінансування по програмі «Спроможна школа». Найближчим часом Дубровицький НВК отримає 16 млн. грн. на завершення будівництва та упоряджувальних робіт.

Про це повідомила на свой офіційній сторінці Facebook перший заступник Сарненської районної державної адміністрації Людмила Мариніна.


переглядів: 1.5K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...