Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ФК «ЗДОРОВ'Я» – ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

23 серпня 2021 0

На стадіоні «Горинь» відбувся футбольний турнір серед ветеранів приурочений до 30-річчя Незалежності України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ


У Дубровиці на стадіоні «Горинь» завершився міні-футбольний турнір присвячений 30-річниці Незалежності України. В змаганнях взяли участь чотири команди з числа ветеранів футболу Рівненщини.

Команди грали між собою в групі по круговій системі. Перше місце здобула дубровицька команда «Здоров'я» – 7 очок. Друге місце: ФК «Олімпія» (Миляцька ОТГ) – 3 очки, третє вибороли ФК «Случ» (с.Колки) – 2 очки. Четвертими фінішували «Сокіл» із села Осова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОЛКІВЧАНИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В ФУТБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ ПАМ'ЯТІ ВОЇНА АТО

Футбольна команда «Здоров'я» – переможці футбольного турніру серед ветеранів.

Кращими гравцями визнано:

  • Віктора Ляшко – ФК «Сокіл» (с.Осова);
  • Ігор Юдко – ФК «Здоров'я» (м.Дубровиця);
  • Кращий воротар Володимир Степанюк ФК «Олімпія» (Миляцька ОТГ).

Спонсорами змагань виступили місцеві підприємці Ігор Яцковець і Віктор Гумен. Учасники змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями та грошовими винагородами від Федерації футболу Дубровиччини в особі Віталія Петренка (директор ДП «Дубровицьке лісове господарство»), який, до слова, активно фінансово підтримує регіональний футбол. Ініціатива з проведення спортивного свята належить Валерію Берестеню.

переглядів: 1.6K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...