Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ МІЖ ОСОВОЮ І КОЛКАМИ ЗАВЕРШИВСЯ МАСОВОЮ БІЙКОЮ

24 жовтня 2021 0

На стадіоні «Горинь» відбулися півфінали Відкритого Кубка Дубровицької міської ради з футболу, що визначили фіналістів турніру.


У першому матчі ФК «Сокіл» (с. Осова) переміг ФК «Случ» (с. Колки) з рахунком 2:1. Цей поєдинок, на жаль, завершився масовою бійкою за участі гравців та вболівальників.

В іншому ½ фіналу ФК «Горинь» (м. Дубровиця) здолав ФК «Олімпія» (с. Миляч). Основний час завершився нічиєю 1:1, але в додатковий час «Горинь» забила 2 голи, забезпечивши собі перемогу 3:1 (загальний рахунок), завдяки дублю Вадима Леоновця та голу Сергія Пляшка.

Отже, у фіналі Кубка Дубровицької міськради 2021 року зійдуться ФК «Сокіл» та ФК «Горинь».

переглядів: 2.9K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...