Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

КОЛКІВЧАНИ СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ МІСЬКРАДИ З ФУТБОЛУ

03 жовтня 2021 0

На стадіоні «Горинь» відбулися футбольні матчі останнього 14-туру Відкритого чемпіонату міськради з футболу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕМПІОНАТ ІЗ ФУТБОЛУ: ПЕРША ПОРАЗКА ДУБРОВИЦІ В СЕЗОНІ


У Дубровиці завершився Відкритий чемпіонат міськради з футболу-2021. Срібними призерами чемпіонату з футболу стали гравці колківської ФК «Случ», які є чинними володарями Суперкубка Дубровицької громади з футболу-2020.

Результати матчів 14-туру Відкритого чемпіонату з футболу-2021 (група «А»):

  • ФК «Олімпія» (с.Миляч) 0-3 ФК «Горинь» (м.Дубровиця);
  • ФК «Будівельник» (с.Сварицевичі) 3-2 ФК «Юність» (с.Залужжя);
  • ФК «Сокіл» (с.Осова) 0-0 ФК «Случ» (с.Колки).
Рейтинг бомбардирів Відкритого чемпіонату Дубровицької міської ради з футболу 2021 року:
  1. Леоновець Вадим (ФК «Горинь») – 13 голів;
  2. Мозоль Іван (ФК «Горинь») – 11 голів;
  3. Дідух Олексій (ФК «Олімпія) – 9 голів;
  4. Ярмак Олександр (Будівельник) – 8 голів;
  5. Аврамишин Олександр (Сокіл) – 8 голів;
  6. Торчило Дмитро (Оріон) – 7 голів.
Нагадуємо, що вже наступного тижня стартує Кубок Дубровицької міської ради з футболу-2021.


переглядів: 1.5K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...