Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» ПОВІДОМЛЯЄ: У ДУБРОВИЦІ ПРИЗУПИНЯТЬ ПОДАЧУ ВОДИ

16 серпня 2021 0

Адміністрація КП «Міськводоканал» попередила про планове відключення води в Дубровиці на 17 серпня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ РЕМОНТУВАЛИ ПОШКОДЖЕНИЙ МАГІСТРАЛЬНИЙ ВОДОГІН


17 серпня о 06.00 год. у зв'язку з плановою очисткою резервуара (1000м3) буде зупинена насосна станція водозабору, через що вода на місто подаватись не буде. Адміністрація КП «Міськводоканал» просить людей запастися водою.

Будуть задіяні в роботу резервні свердловини №4, №5, що в районі міського ринку, які зможуть забезпечити водою лише частину міста, а саме: вулиці Березова, Поштова, Комунальна, частково Шевченка та Макарівська. Подачу води планують відновити близько 18 години. Про це повідомив директор комунального підприємства КП «Міськводоканал» Микола Стовба.


переглядів: 1.2K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...