Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

МОЛОДЬ ОБИРАЄ СПОРТ!

15 травня 2018 0

12 травня у смт. Зарічне відбувся обласний турнір з рукопашу гопак України приурочений до Дня Миру. Основну організаційну роботу по проведенню турніру на себе взяло керівництво комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» при смт. Зарічне.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПАТРІОТИЧНИЙ ДУХ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ

На свято прийшли привітати голова Зарічненської районної держадміністрації Анатолій Смаглюк, депутат облради Микола Лобчук (який надав подарунок у вигляді спортивного спорядження), окрему подяку висловили депутату обласної ради від БПП Віталію Бойку (за допомогу в організації автобуса для Рівненської команди) та помічник-консультант Народного депутата України Василя Яніцького Володимир Пюро також висловили вітання для гостей свята. Також на спортивний турнір приїхали представники Володимирецького району, Дубровицького району, міста Рівного і звичайно зустрічаюча сторона – Зарічненський район.

Саме для пропаганди здорового способу життя, для розвитку національних видів спорту, для спрямування природньої дитячої агресії в корисне для суспільства русло і було організовано турнір в смт. Зарічне.

Турнір відбувся в рамках заключного етапу фіналу з рукопашу гопак України, а саме по спортивному напрямку. Самі змагання проходили на свіжому повітрі на місцевому стадіоні футбольного поля смт. Зарічне. Двобої відбулися в три кола по олімпійській системі. Всі учасники були нагороджені відповідними нагородами згідно вікових та вагових категорій. Ненагороджених не було! Тому що це був фінал! І відповідно з районів приїхали кращі з кращих представники козацьких єдиноборств.

Дубровицькі спортсмени ШКЄ «Джура» вибороли відповідні місця:

  • 1)Будкевич Веніамін – 3 місце;
  • 2)Кришталевич Ярослав – 3 місце;
  • 3)Скорупський Юрій – 2 місце;
  • 4)Місько Денис – 2 місце;
  • 5)Булик Богдан – 2 місце (поступився у фіналі з мінімальним відривом в 1 очко).

Також слід нагадати для всіх бажаючих про літні табори, які організовує Школа козацьких єдиноборств. Саме по закінченні навчального року літній «Табір під Берестечком» є звітним етапом минулого року і хорошим початком канікул. Тому всім бажаючим радимо звертатися до керівників Шкіл козацьких єдиноборств!





переглядів: 445

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!